از کار افتادن فلش دوربین آیفون ۶ اس به دلیل بالا رفتن دما

آیفون های ۶ اس و ۶ اس پلاس به تازگی در بیشتر بازارهای غربی موجود و امکان خرید آنها فراهم شده است، و این اولین هفته برای کاربران است تا از ابزار جدید خود استفاده و تجربه خود را به اشتراک بگذارند.

داغ شدن آیفون 6 اس
داغ شدن آیفون ۶ اس

با کمال تعجب گزارشاتی به گوش میرسد که درون برنامه دوربین، آیفون ها به مشکل داغی بیش از حد بر میخورند. به نظر میرسد که این امر در هنگام قرار گیری در محیطی با دمای بسیار بالا یا استفاده سنگین از تلفن اتفاق نمی افتد، بلکه کاربر پس از رفتن به برنامه دوربین، با پیغام “Flash is Disabled” به معنی فلش غیر فعال شده است، مواجه میشود که باید مدتی را برای خنک شدن تلفن صبر کند.

پس از دریافت چندین گزارش با همین مضمون، این قضیه تایید شده است که آیفون های جدید به طور محسوسی از نسخه های پیشین خود داغ تر کار میکنند. دمای گوشی طبق همین گفته ها، تا ۱۰۲ درجه فارنهایت نیز میرسد که از میانگین دمای ۹۰ درجه ای دیگر تلفن های معمول بازار، بالاتر است.

آیا صرفا این اتفاق برای تعداد محدودی از خریداران رخ داده است؟! هنوز نمیتوان با قاطعیت گفت که این یک مشکل جدی در تمامی آیفون های فروخته شده است یا خیر، اما به زودی پس از بررسی های دقیق تر، به این پرسش پاسخ خواهیم داد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.