جعبه‌گشایی آخرین محصول اپل، آیفون ۶ اس [تماشا کنید]

اگر شما جزو آن دست از افرادی هستید که در هفته گذشته، زمانی که آیفون های جدید برای پیش فروش بر روی سایت قرار گرفته بود، نتوانستید صاحب یک آیفون ۶S شوید، مسلما باید مدت بیشتر برای خرید آیفون ۶ اس صبر کنید. پیش بینی مثل همیشه برای این دسته محصولاس عذاب آور است، به خصوص اگر آن محصول آیفون باشد. حال میتوانید با ما برای گشودن جعبه آیفون ۶S همراه باشید تا حداقل آن حس کنجکاوی را در شما از بین ببریم.

مانند سال گذشته، دیگر شاهد پیچیدگی ای در بسته بندی نیستیم. همه چیز به سبک اپل یعنی ساده و بی آلایش چیده شده است. تا حدودی تغییرات در بسته بندی به چشم میخورد، از جمله رنگ هایی که در گذشته نبودند. شما باید به جلوی جعبه نگاه کنید، جایی که تصویری از گوشی آیفون نمایان است.

همانند سالیان گذشته، پس از برداشته شدن اولین بخش، آیفون ۶ اس ظاهر میشود. میتوان گفت دیگر قطعات نیز یکی پس از دیگری به رسم گذشته درون جعبه به خوبی جاسازی شده اند. این قطعات شامل، عکس برگردان از لوگوی اپل، دفترچه های اطلاعاتی، کابل لایتنینگ، شارژر دیواری و ایرپاد میشود. این را میتوان مدل خاص اپل نامید، مستقیم به سوی اصل مطلب، سادگی در طراحی!

البته همه ما می‌دانیم چه چیزهای جدیدی در آیفون ۶S نهاده شده، اما قطعا دوست داریم تا این قابلیت ها را به شخصه در دستانمان تجربه و ببینیم که آیا این تغییرات و قابلیت ها کاربردی دارند یا خیر.

در ادامه میتوانید انجام جعبه گشایی توسط فون آرنا را به همراه تصاویر آن، مشاهده بفرمایید.

به زودی قوی ترین آیفونی که از طرف شرکت اپل وارد بازار شده را به طور دقیق بررسی کرده و در دیجی رو منتشر خواهیم کرد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.