اپل موزیک برای اندروید به‌روز رسانی شد

نسخه اندرویدی برنامه اپل موزیک بهروز رسانی گردید و اپل در این به‌روز رسانی یکی از مشکلات مربوط به پخش آهنگ در این برنامه را رفع کرده است.

AppleMusic1در نسخه‌های قبلی کاربران اندروید چند ثانیه ابتدایی آهنگ‌هایی که به صورت آنلاین پخش می‌شد را از دست می‌دادند و این مشکل در به‌روز رسانی جدید بر طرف شده است. علاوه بر این، آلبوم‌ها که پیش از این در یک چینش غیر منتظره مشاهده می‌شدند، به یک پلی لیست جدید اضافه شده‌اند و این مشکل نیز رفع شده است. نسخه به‌روز رسانی جدید اپل موزیک اکنون از طریق گوگل پلی قابل دریافت است و مانند کاربران iOS، کاربران اندروید نیز می‌توانند به مدت 3 ماه به صورت آزمایشی از قابلیت پخش آنلاین موسیقی توسط این برنامه استفاده کنند اما پس از اتمام این دوره باید ماهانه 9.9 دلار پرداخت کنند (4.99 دلار برای دانشجویان)، اپل اکنون 15 میلیون کاربر پرداختی در این سرویس پخش آنلاین موسیقی دارد که البته این رقم معادل نیمی از تعداد مشترکان پرداختی اسپاتیفای است.

نسخه جدید اپل موزیک 0.9.11 نام دارد و اگر دستگاه اندرویدی شما تاکنون به این نسخه بهروز رسانی نشده است می‌توانید اپل موزیک را هم اکنون از طریق گوگل پلی به‌روز رسانی کنید.

لینک دانلود نسخه جدید اپل موزیک

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.