اپل بروزرسانی iOS 8.4.1 را برای دستگاه های پشتیبانی شده عرضه کرد

Apple Iphone

امروز کمپانی اپل اقدام به انتشار عمومی آخرین نسخه سیستم عامل موبایلی خود یعنی iOS 8.4.1 نمود و این بروزرسانی برای تمام دستگاه هایی که از آن پشتیبانی می کنند از امروز در دسترس خواهد بود. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

این نسخه در واقع یک بروزرسانی برای سیستم عامل iOS 8.4 می باشد که پیش از این و در اواخر ماه ژوئن ارائه شده بود. iOS 8.4 تغییرات نسبتا بزرگی را با خود به همراه آورده بود، که از آن جمله می توان به اضافه شدن پشتیبانی از سرویس موسیقی جدید اپل یعنی Apple Music اشاره کرد.

از آن جایی که بروزرسانی اخیر از نوع x.x.1 بوده و تنها رقم سوم آن تغییر کرده است، نباید انتظار تغییرات بزرگی داشته باشید و این بروزرسانی تنها بر روی یک نکته مهم تمرکز داشته است که همان برطرف کردن باگ ها و ایرادات نسخه قبل می باشد. فهرست رسمی تغییرات این بروزرسانی هم به وضوح این نکته را نشان می دهد که می توانید در زیر آن را مشاهده کنید.

iOS 8.4.1 changelogنکته جالبی که در این بین وجود دارد این است که تمامی اصلاحات در این بروزرسانی مربوط به سرویس Apple Music می باشند. یکی از این موارد، برطرف کردن باگی است که می تواند به از کار افتادن کتابخانه iCloud Music منجر شود، مورد دیگر نیز مربوط به مشکل مخفی شدن موزیک های اضافه شده می باشد، که با انتخاب گزینه نمایش دادن آهنگ های آفلاین رخ می دهد. به علاوه با اعمال این بروزرسانی، می توانید اقدام به اضافه کردن موزیک ها به یک لیست پخش جدید نمایید حتی در صورتی که از قبل هیچ لیست پخشی برای انتخاب کردن وجود نداشته باشد.

باگ دیگری که در iOS 8.4 و در سرویس Apple Music وجود داشت و در این نسخه برطرف شده است، مشکل نمایش داده شدن کاورهای مختلف برای یک آلبوم واحد در دستگاه های متفاوت می باشد. همچنین مشکلات متعددی نیز در اتصال هنرمندان و صاحبان اثر به سرویس وجود داشت که برطرف شده اند. علاوه بر این موارد، در بروزرسانی جدید کارکرد شکلک قلب که برای محبوب کردن یک آهنگ در رادیوی اینترنتی Beats 1 در نظر گرفته شده است، نیز تصحیح گردیده است.

gsmarena