ثبت ۷۸٫۳ درصد از خریدهای اینترنتی توسط دیوایس‌های اپل در روز شکرگذاری

روز شکرگذاری گذشت و حال با آمار بسیار جالبی از خریدهای اینترنتی مواجه هستیم که در این روز ثبت شده‌اند. براساس اطلاعات منتشر‌شده ۷۸٫۳ درصد از کاربرانی که از طریق اینترنت و به صورت آنلاین خریدهای خود را انجام داده‌اند از دیوایس‌هایی با سیستم عامل آی‌او‌اس و یا همان آی‌دیوایس‌ها استفاده کرده اند و حال آنکه دستگاه‌های اندرویدی فقط ۲۱٫۵ درصد از خریدهای آنلاین را به خود اختصاص داده‌اند. در حقیقت این آمار برای اندروید آن چنان هم بد نیست چرا که در سال گذشته این سیستم عامل فقط ۱۹٫۳ درصد را در اختیار خود داشت و امسال با رشد ۲٫۲ درصدی مواجه شده و اپل به همین نسبت سهم خود را از دست داده است.

این آمار در جایی جالب می شود که بدانید بیش از نیمی از کاربران ایالات متحده دارای دستگاه‌های اندرویدی هستند اما به نظر می‌رسد از این تعداد کاربر فقط تعداد بسیار کمی خریدهای خود را با استفاده از گوشی و یا تبلت اندرویدی انجام می‌دهند. به زبان ساده تر از هر ۳٫۶ خرید یک خریدار دارای دیوایس اندرویدی است و باقی آی او اسی می باشند.

در حالت کلی در روز شکر گذاری ۳۹٫۳ درصد از کاربران با موبایل خود خرید خود را سفارش و انجام داده اند. در حالی که در سال گذشته و در همین روز این عدد روی ۳۴٫۳ درصد بود که رشد قابل توجهی محسوب می‌شود. همچنین در آمار کلی سال جاری یعنی از اول سال ۲۰۱۵ تا اکتبر، ۲۸ درصد از خریدهای اینترنتی توسط موبایل‌ها صورت گرفته است.

این آمار بوسیله Custora E-Commerce Pulse ثبت و تحلیل شده، به طوری که این موسسه نیم میلیون از خریداران و ۲۰۰ خرده‌فروشی آنلاین را در روز شکرگذاری رصد کرده که آمار۱۰۰ میلیون دلار تراکنش را به ثبت رسانده‌اند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.