اپلیکیشن ‘Move to iOS’ اپل برای اندروید منتشر شد

احتمالا شما هم موافق باشید که جابه‌جایی اطلاعات در هنگام مهاجرت از یک سیستم عامل موبایل به دیگری یکی از موارد آزار دهنده و دشوار می باشد که حوصله هر کاربری را سر می برد.

مدت زیادی است که مایکروسافت اپلیکیشنی برای انتقال آسان اطلاعات از اندروید به ویندوزفون ارائه کرده است و حالا اپل هم اپلیکیشنی مشابه با نام “Switch to iOS from Android” در گوگل پلی قرار داده است تا کاربران به راحتی اطلاعات خود را از اندروید به آی دیوایس ها انتقال دهند.

بر اساس گزارش اپل، با استفاده از این اپلیکیشن کاربران سیستم عامل اندروید ۴٫۰ به بالا به آسانی می توانند همه اطلاعات خود را به هر دیوایسی که آی او اس ۹ دارد انتقال دهند. کافی است اپ ‘Move to iOS’ را روی دیوایس اندرویدی خود نصب و با قوانین اولیه موافت کنید و بعد برای  اتصال امن دو دستگاه کدی که دیوایس آی او اس در اختیارتان می گذارد را در اپ اندرویدی ‘Move to iOS’ وارد کنید.
به محض اینکه تنظیمات اولیه انجام شود دو دستگاه از طریق شبکه وای فای خصوصی به هم متصل می شوند و شما می توانید اطلاعات تماس، تاریخ پیام های متنی، تصاویر و فیلم های دوربین، بوک مارک وب،  پست های الکترونیکی، تقویم و برنامه های رایگان را انتقال دهید، البته اپ های پولی را هم می توان انتقال داد اما مثل همیشه این کار به سختی انجام می شود.

phonearena

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.