گوشی بعدی اپل iPhone 6SE نام دارد؟ احتمالاً خبری از آیفون 7 نخواهد بود

همان طور که می‌دانید اپل به دنبال معرفی پرچم دار جدید خود در آینده‌ای نزدیک است. گرچه در این مدت خبر‌ها و شایعات بسیاری در مورد این گوشی وجود دارد، اما جدای از خبرهایی که توسط ایوان بلس در رابطه با معرفی سری‌های جدید آیفون در تاریخ‌های 12 سپتامبر (22 شهریور) و 16 سپتامبر (26 شهریور) منتشرشده است، به‌تازگی گزارش‌هایی منتشرشده که سری جدید آیفون iPhone 6SE نام دارد.

برای یک شرکت که تمام تمایل و تلاش آن معطوف به سمت ساده‌سازی و سلب زوائد در فرصت‌های خوب است، استفاده از چنین نامی نوعی فرصت سوزی به‌حساب می‌آید. گرچه جدای از بحث نام، محصول بعدی اپل قرار است شامل به‌روزرسانی‌های انقلابی شود و این تغییرات قرار است چیزی فراتر از یک تغییر ریشه‌ای باشد. بنابراین بعید نیست که محصول بعدی آیفون با توجه به شایعات در خانواده سری 6 باقی خواهد بماند.

یک وبلاگ آلمانی بانام apfelpage نیز عنوان کرده که در کارخانه‌های چینی اپل، خبر از گوشی با نام iPhone 6SE می‌رسد. آیفون 6 اس ای به‌عنوان یک جانشین برای آیفون فعلی، یعنی آیفون 6 اس به‌حساب می‌آید، اما هنوز اپل به‌صورت رسمی درباره نام این پرچم‌دار 5.5 اینچی جدید خود حرفی نزده است.

باوجوداین شایعات مختلف در رابطه بانام جدید گوشی اپل، هنوز هم فرصت برای تجدیدنظر در مورد اسم این گوشی وجود دارد و به نظر می‌رسد اپل باید تجدیدنظر کلی در مورد نام گوشی جدید خود قبل از معرفی آن داشته باشد.

نظر شما چیست؟ آیا چنین نام‌گذاری درخور گوشی‌های قدرتمند و درعین‌حال ساده اپل هست یا خیر؟

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.