بلیط هواپیما

آیا ایسوس در حال ساخت یک کروم بوک تبدیل شونده جدید است؟

کمپانی ایسوس عملکرد قدرتمندانه‌ای را در ساخت نوت بوک‌های تبدیل شونده نداشته است. لپ تاپ‌هایی که به شما امکان آن را می‌دهند تا بتوانید از دستگاه خود در دو حالت متفاوت نوت بوک و یا تبلت استفاده کنید. Chromebook Flip نخستین دستگاه این کمپانی بود که به‌صورت پیش‌فرض بر روی آن سیستم عامل کروم نصب شده و هر دو این حالت‌ها را ارائه می‌دهد. حال بسیاری از علائم و حرکت‌ها از سوی کمپانی ایسوس دیده می‌شود که همگی نشان از در عرضه یک کروم بوک تبدیل شونده دیگر در ماه‌های آینده از سوی این تولیدکننده می‌دهد.

همان‌طور که در بالا گفتیم کروم بوک فیلیپ نخستین کروم بوک کمپانی ایسوس است که به کاربران اجازه می‌دهد تا در حالت یک تبلت از این محصول استفاده کنند و از آن جایی که این کروم بوک از نخستین دستگاه‌هایی است که قادر به نصب اپلیکیشن‌های اندروید بر روی آن هستید، می‌تواند از جذابیت بسیار بیشتری نصبت به گذشته برخوردار باشد.

کروم بوک تبدیل شونده Asus

حال اگر ایسوس از یک کروم بوک تبدیل شونده دیگر رونمایی کند برای هیچ کسی تعجب برانگیز نخواهد بود. منابع ما در Chromium Source Code گوگل یک دستگاه جدید را پیدا کرده‌اند که دارای کد نام «Cave» است. این کد اطلاعات زیادی را در خصوص این محصول افشا نکرده است؛ اما می‌توانیم بگوییم که این کروم بوک دارای یک صفحه نمایش لمسی بوده، می‌تواند به‌صورت یک تلت استفاده شود و همچنین این احتمال وجود دارد که در آن شاهد حضور یک پردازنده نسل ششمی اینتل Skylake باشیم.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از کروم بوک جدید ایسوس در دست نیست. کمپانی ایسوس نیز تا بدین لحظه هیچ اطلاعاتی را از این محصول در حال تولید منتشر نکرده است تا تقریباً همه چیز همانند یک راز بماند!

گوگل با ارائه یک به‌روزرسانی آزمایشی تعدادی از کروم بوک‌های مطرح (مانند کروم بوک فیلیپ ایسوس) را قادر ساخته است تا کاربران آن‌ها بتوانند به پلی استور دسترسی داشته و اپلیکیشن‌های اندرویدی را بر روی کروم بوک‌ خود نصب و اجرا نمایند. این حرکت انقلابی از سوی گوگل به شمار می‌رود که موجب محبوبیت هرچه بیشتر سیستم عامل دسکتاپی خود شده است.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد