لپ تاپ گیمینگ GX700 ایسوس همراه با سیستم خنک کننده مایع معرفی شد

شاید کاربران بسیاری گفته اینتل برای اورکلاک پردازنده های نسل Skylake را باور نکرده باشند، اما ایسوس به گفته اینتل اعتقاد دارد و در IFA 2015 لپ تاپ گیمینگ خود را با توانایی اورکلاک و همراه با خنک کننده مایع رونمایی کرد.

شاید عجیب به نظر برسد که یک لپ تاپ چگونه می تواند سیستم خنک کننده مایع داشته باشد، بنابراین در ادامه با نگاهی کوتاه به مشخصات لپ تاپ گیمینگ GX700 ایسوس با ما همراه باشید.

asusgx700handson2_1020.0

ایسوس لپ تاپ خود را به پردازنده نسل Skylake اینتل و یک نمایشگر 17 اینچی با دقت 4K مجهز کرده است. اطلاعات زیادی از مشخصات سخت افزاری GX700 در دسترس نیست اما مدل g752 این لپ تاپ با آخرین تکنولوژی تصویری انویدیا و گرافیک سری 980 همراه خواهد بود.

مهم ترین ویژگی GX700  سیستم خنک کننده آبی آن می باشد. ایسوس برای اولین بار لپ تاپی با خنک کننده آبی تولید کرده است که واقعا عجیب به نظر می رسد. GX700 یک لپ تاپ به نظر نمی رسد و بیشتر به سیستم های رومیزی گیمینگ شباهت دارد.

asusgx700handson1_1020.0

سیسم خنک کننده آبی GX700 به صورت خارجی ارائه می شود. این یک راه حل هوشمندانه از سوی ایسوس می باشد، به طوری که هر زمان نیاز به سرعت بیشتری داشتید می توانید این خنک کننده را به آن متصل و لپ تاپ را اورکلاک کنید و اگر نیازی خنک کننده نداشتید در خانه رهایش کنید و لپ تاپ را به راحتی حمل کنید.

این لپ تاپ با قیمت پایه 1500 دلار به زودی روانه بازار خواهد شد.

 

pcworld

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.