فلای تودی

با این محصول در هنگام شارژ از تلفن خود بکاپ تهیه کنید

همواره بکاپ یا پشتیبانی گیری یکی از بهترین راه ها جهت حفظ اطلاعات ارزشمند شما در برابر حوادث و یا فرآیند‌های گوناگون است. امروزه شما در هر دستگاه گزینه‌ای به نام بکاپ مشاهده خواهید کرد که این قضیه اهمیت بسیار بالای پشتیبانی گیری را نشان می‌دهد.

در حال حاضر راه‌های مختلفی جهت گشتیبانی گیری و گرفت بکاپ از جزئیات تلفن هوشمند شما مانند تماس‌ها، تصاویر، رسانه‌ها و غیره وجود دارد. یکی از این راه ها استفاده از سرویس‌های خدمات ابری است و دیگری نیز استفاده از استفاده از کارت‌های حافظه. اما چقدر خوب است که شما بتوانید به وسیله یک کابل همزمان با شارژ کردن تلفن خودتان این کار را انجام داده و فایل پشتیبان را به صورت مستقیم بر روی یک فلش درایو بریزید.

MEEM نام کابل‌های جدیدی هستند که شما را قادر می‌سازند هربار قصد شارژ تلفن خود را داشته باشید، یک بکاپ از اطلاعات شما گرفته شود. همچنین شما قادر خواهید بود تا با نصب یک اپلیکیشن مخصوص تمامی امور مربوط به بکاپ و ذخیره داده‌ها را مدیریت نمایید یا به عبارتی دیگر تنظیمات دلخواه خود را انجام دهید.

برای دستگاه‌های اندرویدی شما قادر خواهید بود تا از مخاطبین، تقویم، پیام‌ها، تصاویر، ویدیو‌ و موزیک‌هایتان نسخه پشتیبان تهیه کنید. شما نیاز خواهید داشت تا یک پین کد نیز برای امر بکاپ قرار دهید تا همه چیز طبق امنیت کامل پیش رفته و این ارتباط بین فلش مموری درون این کابل با تلفن هوشمند شما نیازمند مجوز شما باشد. بازیابی این اطلاعات نیز کار چندان سختی نیست. کافیست تا شما این کابل را به تلفن هوشمند جدید خود متصل کرده و فایل بکاپ گرفته شده را به آن وارد نمایید.

این کابل با نام MEEM و به وسیله کیک استارتر به عرضه می‌رسد. نسخه 16 گیگابایتی این محصول 40 یورو و نسخه 32 گیگابایتی آن نیز 56 یورو خواهد بود.

منبع androidcommunity
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
seyed
seyed
6 سال قبل

خيلي جالب بود