نسخه بتای باز بتلفیلد 1 منتشر شد

نسخه بتای باز بتلفیلد 1 منتشر شد

کمپانی EA در موعد وعده داده شده نسخه بتای بتلفیلد 1 را عرضه کرد. این نسخه باز است و می‌توان بدون در اختیار داشتن کد بر روی PC، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان آن را دانلود کرد.

حجم نسخه بتا برای تمامی پلتفرم‌ها 6.1 گیگابایت است و کاربران ایکس باکس وان می‌توانند از اینجا نسبت به دانلود این نسخه اقدام کنند، کاربران پلی استیشن 4 نیز کافی است به این لینک مراجعه کنند.

کاربران PC نیز برای دریافت نسخه بتای بتلفیلد 1، باید به برنامه اوریجین مراجعه کرده و در بخش بازی‌های رایگان و در زیر مجموعه دمو ها و بتاها این نسخه را دریافت کنند. همچنین قابل ذکر است که کاربران پلی استیشن 4 برای اجرای بازی نیازی به پلی استیشن پلاس ندارند اما برای اجرای نسخه بتا بر روی ایکس باکس وان باید از Xbox Live Gold استفاده کنید.

در ادامه به عنوان یک توصیه باید گفت اگر این نسخه را بر روی PC اجرا کردید، رزولوشن بازی را از بخش تنظیمات تغییر ندهید چراکه با تغییر رزولوشن بازی دچار مشکلات عملکرد می‌شود. همچنین برای اجرای بهتر بازی بر روی کامپیوترهای شخصی شاید لازم باشد آخرین درایو کارت گرافیک انویدیا را دریافت کنید.

سرورهای نسخه بتا اکنون باز هستند بنابراین بلافاصله پس از دانلود بازی قادر به اجرای آن خواهید بود. همچنین EA هنوز تاریخ پایان این دوره باز را اعلام نکرده اما به نظر می‌رسد این دوره در هشتم سپتامبر به پایان می‌رسد.