عرضه بازی Brothers: A Tale of Two Sons برای Xbox One و PS4 و موبایل

Brothers: A Tale of Two Sons
Brothers: A Tale of Two Sons

تا کنون اگر نگاهی به بازی های ارائه شده برای کنسول های PlayStation 4 و Xbox One بیندازیم، مشاهده می کنیم که به جای ارائه یک تجربه جدید به گیمر ها بیشتر بازسازی نسخه های موفق بازی های نسل های قبل را در دستور کار داشته اند. البته این کار همیشه هم بد نیست و به عنوان مثال می توان به خبر عرضه بازی بسیار فوق العاده Brothers: A Tale of Two Sons اشاره کرد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، استودیوی Starbreeze که سازنده این عنوان محبوب می باشد قصد دارد این بازی را در تعطیلات امسال برای کنسول های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت عرضه کند. البته این طور که به نظر می رسد این نسخه از بازی محتویات اضافه ای همچون توضیحات صوتی کارگردان بازی که در حین بازی پخش خواهد شد، یک کتابچه از طرح های مفهومی بازی و مجموعه آهنگ های بازی را شامل می باشد.

برای کسانی هم که طرفدار بازی های موبایل هستند خبر خوبی در مورد این بازی منتشر شده و آن این است که این بازی زیبا اواخر امسال برای اندروید و iOS نیز منتشر خواهد شد. با این توضیحات هیچ بهانه ای برای از دست دادن این بازی مستقل جذاب ندارید و می توانید بر روی کنسول و یا تلفن هوشمند خود آن را تجربه کنید. نظرات خود را در مورد این بازی با ما در دیجی رو در میان بگذارید.

منبع: engadget.com
حسین محمودزاده
حسین محمودزاده عاشق فناوری‌های نو و دنیای تکنولوژیه و به مطالعه و تحقیق در این زمینه علاقه داره. او چندین سال هست که به صورت جدی به نویسندگی در حوزه آی تی می‌پردازه و نویسندگی در وب سایت دیجی رو از مهمترین فعالیت‌هاش در این زمینه به شمار می‌ره. فعالیت در حوزه بازی‌های رایانه‌ای از دیگر علایق او هست و در این زمینه حرف‌های زیادی برای گفتن داره!