مود زامبی Call of Duty: Infinite Warfare فردا منتشر می‌شود

مود زامبی یکی از قابل پیشبینیترینویژگی‌هایاضافهشده به Call of Duty جدید است که در عنوان بعدی این سری رونمایی خواهد شد. تاکنون تنها مدل تکنفره Call of Duty: Infinite Warfare منتشرشده بنابراین اشتیاق زیادی برای تجربه حالت زامبی در کنار حالت چنده نفره در بین علاقهمندان به این عنوان دیده می‌شود اما به نظر می‌رسد انتظار هواداران فردا بهپایانمی‌رسد و حالت زامبی سرانجام رونمایی می‌شود.

توسعهدهنده این بازی، Infinity Ward هنوز درباره چگونگی حالت زامبی توضیحاتی ارائه نکرده اما پیشازاینگفتهشد که مود های Infinite Warfare با آنچه که بازیکنان هماکنون از آن استفاده می‌کنند تفاوت دارد. همچنین یک تیزر کوتاه از مود زامبی بر روی توییتر نیز قرارگرفته بود که بر این موضوع تاکید داشت. بااینحالاینفینیتی وارد فردا از جزییات دقیق این مود رونمایی می‌کند و می‌توانیم با جزییات کامل این بازی آشنا شویم.

در همین رابطه، اگر طرفدار سری بازی‌های ندای وظیفه هستید فردا منتظر رونمایی از نسخه چندنفره Call of Duty: Infinite Warfare نباشید چراکه طبق اعلام قبلی این نسخه در مراسم اختصاصی Call of Duty در ماه سپتامبر رونمایی می‌شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.