کمپانی معتبر کواچ برای ساعت اپل بندهای لوکس می‌سازد

مدتی شایعه شده که دو کمپانی کواچ و هرمس برای ساخت ساعت اپل همکاری خواهند کرد. هر دو شرکت لوازم و زیورآلات لوکس می‌سازند. کواچ (Coach) یک کمپانی مطرح آمریکایی و هرمس (Hermes) نیز یکی از برندهای معتبر فرانسوی است. از آنجایی که شما می‌توانید در سایت شرکت هرمس ساعت اپل را برای فروش مشاهده کنید پس به نظر می‌رسد که این شایعه به واقعیت پیوسته است.

نکته جالب توجه این است که فروش این نوع از ساعت‌ها نه در سایت خود شرکت اپل و نه در سایت هرمس بلکه در سایت شرکت کواچ قابل‌ مشاهده است. به نظر می‌رسد این ساعت اپل در همکاری با Hermes ساخته نشده است. با این وجودچیزی از کیفیت، طراحی و لوکس بودن آن نمی‌کاهد.

سه طرح مختلف برای انتخاب وجود دارد و در رنگ‌های مختلفی عرضه خواهد شد. در این طرح‌ها یک بند چرمی سیاه رنگ و یا گچی، با ظاهری دلربا و قلاب فلزی وجود دارد. همچنین تسمه ساخته شده از چرم حیوانی با رنگ سبز لجنی از دیگر طرح‌های این ساعت لوکس به حساب می‌آید.

همه طرح‌ها قیمت یکسانی ندارند، ولی اغلب آن‌ها در چیزی حدود ۱۲۵ تا ۱۵۰ دلار قیمت دارند.  برخلاف ساعت‌های Hermes که بسیار ساده و شکیل طراحی‌شده‌اند، ساعت‌های Coach بسیار رنگارنگ هستند. بسته به سلیقه‌ای که هرکس دارد، به احتمال زیاد ساعت‌های Coach علاقه‌مندان بیشتری را جذب می‌کند.

منبع ubergizmo

مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.