اعلام نتایج مسابقه‌ « دیجی رو در قاب دنیای تکنولوژی »

چندی پیش دیجی رو مسابقه‌ی عکاسی را با عنوان « دیجی رو در قاب دنیای تکنولوژی » برگزار کرد که امروز مهلت آن به اتمام رسید. اگر شما هم از جمله شرکت کنندگان این مسابقه بودید، به طور حتم منتظر اعلام نتیجه و اسامی برندگان مسابقه هستید؛ مسابقه‌ای که سه برنده برتر آن را بیشترین بازدید در تلگرام رقم می‌زد و بین تمامی شرکت کنندگان نیز یک نفر به قید قرعه انتخاب می‌شد. حالا اکنون زمان اعلام نتایج است اما با یک شگفتی!

در ابتدا جا دارد که از تمامی شرکت کنندگان در مسابقه‌ی « دیجی رو در قاب دنیای تکنولوژی » سپاس‌گزاری نماییم و این نوید را به علاقه‌مندان دهیم که در آینده‌ای نزدیک مسابقه‌های دیگری را نیز با روش‌های مختلف برگزار خواهیم کرد. در این مسابقه هرچند که عکس‌های بسیاری ارسال شد اما ما مجبور بودیم که قوانین را رعایت کرده و از قرار دادن عکس‌های نامربوط خودداری نماییم، به همین دلیل از کسانی که نتوانستیم عکس‌هایشان را منتشر کنیم عذر‌خواهی می‌کنیم.

در مجموع از بین چند صد عکس ارسال شده، 76 عکس در کانال دوم دیجی رو قرار گرفت. عکس‌هایی که در آنها نشانی از تکنولوژی و دیجی رو وجود داشت؛ هرچند که بعضی از آنها خالی از خلاقیت بودند اما با این حال خلاقیت به کار رفته در تعداد دیگری از عکس‌های ارسالی این جای خالی را پر کرد.

جوایز در نظر گرفته شده هرچند ارزش مالی بسیاری ندارند اما ما این مژده را به شما می‌دهیم که با شرکت کردن در مسابقه‌ی « دیجی رو در قاب دنیای تکنولوژی »ما را برای ارتقا سطح کیفی دیجی رو به صورت محسوسی یاری کردید.

موضوعی که در این مسابقه نظر ما را بسیار به خود جلب کرد رقابت بسیار نزدیک دو برنده اول بود، چرا که می‌دانیم برای جذب بازدید برای عکس‌های خود قطعا زحمات بسیاری کشیده‌اند. از همین رو برآن شدیم که در این مسابقه چهار برنده داشته باشیم، دو نفر به عنوان برنده اول و دو نفر دیگر به عنوان برنده‌های دوم و سوم! بنابراین دو گوشی هوشمند گلکسی A3 2016 به دو نفر اول تقدیم خواهد شد.

صحبت را کوتاه کرده و در ادامه برندگان مسابقه را اعلام می‌کنیم:

نفر اول(1): آقای محمد اکبری از طبس با 1 میلیون و 176 هزار بازدید؛ برنده گوشی گلکسی A3 2016 سامسونگ

نفر اول(2): خانم یاسمین هولاکویی از تهران با 1 میلیون و 126 هزار بازدید، برنده گوشی گلکسی A3 2016 سامسونگ

نفر دوم: آقای امین رسولی از کرمان با 239.2 هزار بازدید؛ برنده هارد اکسترنال 1 ترابایتی

نفر سوم: خانم زهرا پرهیزگار از مشهد با 29.2 هزار بازدید؛ برنده پاور بانک 10000 میلی آمپری

ما از طرف عوامل و دست اندرکاران مجموعه‌ی دیجی رو به این دوستان تبریک می‌گوییم و اما برنده‌ی قرعه کشی.

برنده قرعه کشی:

برای اجرای قرعه کشی ما یک برنامه به زبان پایتون ایجاد کردیم و همه‌ی اسامی شرکت کنندگان را به آن دادیم. این برنامه با چند دستور ساده و به صورت تصادفی باید یک نفر را انتخاب می‌کرد. در ادامه فیلم اجرای برنامه آمده است و همچنین شما می‌توانید کدهای نوشته شده‌ی آن را نیز مشاهده نمایید.

از طریق برنامه ذکر شده یک نفر به صورت تصادقی انتخاب شد که به ایشان تبریک می‌‌گوییم:

آقای روح الله حمزوی از تهران برنده ربع سکه بهار آزادی

در آخر باز هم از تمامی کسانی که ما را در اجرای این مسابقه یاری کردند تشکر می‌کنیم.

ویدیوی قرعه کشی:

عکس‌های ارسال شده:

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد