فلای تودی

تمرکز خود را با بازی هیجان انگیز Duet بسنجید

اگر به دنبال تجربه‌ یک بازی تمرکزی متفاوت از سایر بازی‌ها هستید، به شما توصیه می‌کنیم که با این مطلب در مورد بازی Duet، با ما همراه باشید.
Duet یک بازی خلاقانه و با فضایی عجیب و غریب می‌باشد که وظیفه اش بازی با تمرکز شما و در نهایت تقویت آن است.

شاید بیش از هزاران بازی در پلتفرم‌های مختلفی تا به امروز عرضه شده اند.بسیاری از آنها جنبه‌ی سرگرمی دارند.بسیاری شما را به فکر می‌اندازند و بسیاری نیز قصد دارند تا کمی با مقیاس تمرکز شما بازی نمایند.
بازی Duet با طراحی محیط منحصر به فردی که دارد، کاربر را با نخستین نگاه جذب خود کرده و غرق در بازی می‌کند.

گیم پلی و کنترل Duet

بازی Duet، یک بازی ریتمیک بر مبنای بازی‌های آرکید میباشد که کنترل دو گوی قرمز و آبی رنگ را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.این دو گوی در پایین صفحه نمایش و در محور یک دایره قرار گرفته اند و حول آن مشغول به چرخش می‌باشند.

شما می‌بایست با توجه به وجود موانع، این دو گوی را یکی پس از دیگری از آنها عبور دهید.
گوی‌ها را در جهت درست بچرخانید و مواظب باشید تا آنها با موانع موجود در بازی برخورد نکنند. مجموع حرکت های بازی، لمس سمت چپ و راست صفحه است که منجر به چرخش دورانی قرص ها حول مدار میگردد. در طول مرحله نیز با انواع موانع بزرگ و کوچک، با اشکال هندسی مختلفی رو به رو میشوید که در حال سقوت به سمت پایین هستند . مرحله به مرحله سرعت بازی و تنوع موانع بیشتر و بیشتر میگردد.فضای هیجانی انگیز این بازی به قدری زیاد است که شما را غرق در خود می‌کند.

شاید در ابتدای بازی فکر کنید که اساساً رد کردن موانع غیر ممکن است، اما باید اجازه دهید تا مغز شما با محیط بازی آداپته شود تا بتواند راه حل را پیدا کند.شاید می‌توان این بازی را اعتیاد آور خواند ولی مطمئناً در جهت مثبت و تقویت تمرکز شما انجام خواهد شد.

گرافیک Duet

از نظر گرافیکی نیز می‌توان این بازی را در سطح خوبی قرار داد.اشکال هندسی شناور، محیط تاریک و دو گوی رنگی در آن محیط تاریک می‌تواند به هرچه تمرکز بیشتر شما بر روی روند بازی کمک نمایند.
درواقع مجموعه بازی‌های تمرکزی نیازی به گرافیک پر زرق و برق ندارند زیرا حواس شما را از جریان بازی پرت خواهند کرد.
این بازی از انواع صفحات نمایش با سایز‌های مختلف پشتیبانی می‌کند و با کیفیتی در حدود ۱۴۴۰p، می‌تواند بازی را به دو صورت افقی و عمودی اجرا نماید.

بازی Duet

لازم به ذکر است که این بازی در وبسایت‌های معروف تاچ آرکید، ۱۴۸ اَپس و اپ اسمایل به طور مشترک نمره بسیار خوب ۴٫۵ از ۵ را دریافت کرده است.
همچنین بازی Duet از فروشگاه گوگل و اپ استور اپل نیز نمره‌ی ۴٫۵ را دریافت نموده است و نزدیک به پنج میلیون بار نیز دانلود شده است.

هم اکنون می‌توانید بازی مهیج و زیبای Duet  را برای دو پلتفرم اندروید و iOS دریافت نمایید.(نسخه اندروید این بازی به صورت رایگان و نسخه ی iOS آن نیز با قیمت ۲٫۹۹$ عرضه شده است)

دانلود از کافه بازار :
تمرکز خود را با بازی هیجان انگیز Duet بسنجیددانلود: آی او اس

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد