در بروزرسانی جدید فیسبوک مسنجر از لمس سه بعدی پشتیبانی می کند

در بروزرسانی جدید فیسبوک مسنجر از لمس سه بعدی پشتیبانی می کند
در بروزرسانی جدید فیسبوک مسنجر از لمس سه بعدی پشتیبانی می کند

فیسبوک برای اولین بار با به‌روزرسانی نرم افزار اصلی خود، قابلیت 3D تاچ را به نرم افزارهای خود اضافه کرد و پس از آن وعده داد که قابلیت‌های مشابهی را نیز برای برنامه پیام رسان خود یعنی فیسبوک مسنجر نیز ارائه خواهد کرد. فیسبوک مسنجر در حال حاضر به یک سرویس جدا از فیسبوک تبدیل شده و وظیفه آن نیز ایجاد ارتباط مستقیم با خانواده و دوستانی که در فیسبوک با آنها ارتباط دارید است.

قابلیت لمس بعدی به کاربران آیفون 6 این امکان را می‌دهد که به وسیله یک پاپ‌آپ و بدون باز کردن فایل یا برنامه، آن را بررسی کنند و این یک راه حل سریعتر برای مشاهده محتوای فایل یا برنامه است.

هم اکنون فسیبوک مسنجر نیز آر قابلیت لمس سه بعدی آیفون 6 بهره مند شده است و به وسیله آن می‌توانید پیش نمایشی از عکس‌ها، تصاویر GIF، فیلم‌ها، پیام‌ها، گفت و گوها، لینک‌ها، برچسب‌ها و موارد دیگر داشته باشید.

اما این نکته شاید برای کسانی که قابلیت نمایش خوانده شدن پیام را غیر فعال کرده‌اند مهم باشد، این ویژگی در این نسخه قابل استفاده نیست و حتی اگر پیام را با حالت لمس سه بعدی و با پاپ‌آپ مشاهده کنید، باز هم علامت خوانده شده برای فرستنده پیام ارسال خواهد شد. این به‌روزرسانی هم اکنون برای کاربران Apple iPhone 6S در دسترس است.