فلای تودی

فیسبوک قابلیت لایک ویدیوهای 360 درجه در محیط واقعیت مجازی را ایجاد کرد

شرکت واقعیت مجازی آکیلس که یکی از زیر مجموعه های فیسبوک محسوب می شود امروز از قابلیت نشان دادن واکنش به ویدیوهای 360 درجه پرده برداشت. از حالا می توانید هنگامی که با هدست واقعیت مجازی سامسونگ مشغول دیدن ویدیوهای فیسبوک هستید، با پنج اموجی با حالات مختلف یا لایک کردن احساس خود را نسبت به ویدیو نشان دهید.

Oculus-Rift

هنگامی که در مشغول تماشای ویدیویی هستید می توانید واکنش های سایر دوستانتان را که در اطراف به صورت شناور نمایش داده شده اند را ببینید. در اسفند ماه (مارس 2016) بود که دارندگان Gear VR سامسونگ توانستند به وسیله آن وارد حساب فیسبوکی خود شوند و از آن زمان تا کنون شبکه فیسبوک توانسته است با سرعتی قابل قبول به یک پلتفرم فوق پیشرفته تبدیل شود.

فیسبوک همچنین وعده داده است که در طی چند هفته پیش رو قابلیت واکنش دادن به ویدیوهای 360 درجه را نیز اضافه خواهد کرد تا کاربران بتوانند تجربه بهتری را کسب کنند.

واکنش دادن به ویدیوها، تنها آغاز یک راه طولانی است و فیسبوک باید تلاش زیادی کند تا شبکه خود را کاملا در تعامل با واقعیت مجازی قرار دهد. این کمپانی و شرکت تابعش آکلیس تلاش فراوانی برای ورود به هدست های واقعیت مجازی محبوب و پر طرفداری چون Gear Vr سامسونگ کرده اند و تبلیغات زیادی برا ترغیب مردم به استفاده از آنها انجام می دهند.

Gear-VR-Edit

منبع theverge
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد