نسخه اندروید بازی Fallout Shelter ماه آینده عرضه خواهد شد

بازی Fallout Shelter که یک بازی رایگان برای ابزار های همراه و ساخت کمپانی مشهور Bethesda می باشد، ماه پیش و در نمایشگاه E3 معرفی شد و هیجان زیادی در بین گیمر ها به وجود آورد. اما نکته ای که در این بین برخی هواداران سری Fallout را ناراحت کرد این بود که این بازی تنها برای دستگاه های اپل یعنی آیفون و آیپد معرفی شد.

حال با توجه به اظهارات آقای Pete Hines از کمپانی Bethesda به نظر می رسد این مشکل برطرف شده است. وی در پاسخ به پرسشی درباره نسخه اندروید بازی Fallout Shelter با ارسال توییتی اعلام کرده است که نسخه اندروید این بازی نیز در راه است و با اینکه تاریخ انتشار دقیقی برای آن اعلام نشده است ولی به احتمال فراوان ماه آینده در دسترس خواهد بود. وی در پایان اظهار کرده که با روشن شدن بیشتر موضوع، آن را اطلاع رسانی خواهند کرد.

Fallout-Shelter-02این توییت دیروز ارسال شده است و منظور وی از ماه آینده، ظاهرا ماه اوت می باشد. البته همانطور که آقای Hines در سخنان خود اعلام کرده این تاریخ انتشار حدسی است که با توجه به روند فعلی توسعه بازی زده شده است و احتمال تاخیر خوردن آن نیز وجود دارد. ولی به هر حال همه این اخبار نوید این را می دهند که بازی Fallout Shelter بزودی راهی فروشگاه Google Play خواهد شد و هواداران این سری می توانند منتظر انتشار آن در آینده ای نزدیک باشند.

بازی Fallout Shelter به نوعی شبیه ساز Vault های موجود در بازی می باشد و بازیکن باید در آن کنترل یکی از Vault ها را بر عهده بگیرد. کاربر باید بازماندگان درون این Vault ها را مدیریت کند، برای آن ها شغل هایی تعیین کند و از آن ها در مقابل مهاجمان دفاع نماید. این بازی هم اکنون از طریق App Store اپل در دسترس می باشد.

منبع: attackofthefanboy

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد