گلکسی نوت 7 در چه رنگ هایی عرضه خواهد شد؟

سامسونگ  در کنفرانس رسمی از  پرچم‌دار جدید خود یعنی گلکسی نوت 7 با لبه‌هایی منحنی و قلم شکوهمند S Pen پرده برداشت. می‌توان انتظار یک گوشی مدرن و براق و بدنه‌‌ای متشکل از پلاستیک و فلز را داشت. پرچم‌دار سامسونگ را به‌حق می‌توان یکی از برترین گوشی‌‌های معرفی‌شده در سال جاری دانست.

البته به نظر می‌رسد نوت 7 قرار است در رنگ‌های مختلفی به بازار عرضه شود. رنگ‌هایی چون مشکی، طلایی و سفید جزء انتخاب‌های اصلی در این صنعت هستند ولی در سال جاری سامی (مخفف سامسونگ) یک رنگ جدید را که ترکیبی از رنگ‌های مختلف است امتحان کرده تا از رنگ‌های تکراری کمی فاصله بگیرد.

در عرضه اولیه، گلکسی نوت 7  رنگ‌های آبی مرجانی، نقره‌ای تیتانیومی و مشکی عقیق خواهد داشت. در سایر کشورهای دیگر (به‌جز ایالات‌متحده) نیز ممکن است رنگ طلایی پلاتینی نیز عرضه شود. در تمامی این آپشن‌ها رنگ بدنه با رنگ قاب گوشی مطابقت دارد.

به‌هرحال رنگ آبی مرجانی رنگ ترکیبی چشم‌نوازی است که توسط یک قاب طلایی احاطه‌شده است. قلم S Pen نیز به‌صورت مناسبی به رنگ آبی و رنگ طلایی در سر آن مزین شده است. رنگ مشکی کبود نیز به زیبایی تمام نور متمرکز را منعکس می‌کند. گرچه رنگ‌های طلایی پلاتینیومی و نقره‌ای پلاتینیومی نیز که از گلکسی اس 7 و اس 7 اج نیز به‌جامانده است، بسیار براق هستند و خواص بازتابی همانند مواد روغنی را دارند.

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.