بهبود عملکرد باطری در گلکسی اس ۶ اج پلاس با آخرین بروزرسانی

ظاهرا انتشار بروزرسانی برای ابزارهای هوشمند، تبدیل به امری ضروری گشته است. سامسونگ از جمله نخستین شرکت هایی بوده که توسط انتشار بروزرسانی های ماهانه برای محصولات خود، سعی در ایجاد امنیت لازم در مقابل تهدیدهای آینده کرده است. هفته گذشته شاهد منتشر شدن بروزرسانی گلکسی نوت ۵ بودیم. اینک نوبت به گوشی دیگر سامسونگ که هم زمان با نوت ۵ معرفی شد، اس ۶ اج پلاس رسیده است. منطقی به نظر می رسید که انتظار چنین کاری را از سوی سامسونگ داشته باشیم، زیرا هر دوی این گوشی ها از مشخصات فنی و سیستم عامل تقریبا یکسانی بهره می برند اما نوت ۵ به لطف وجود S-Pen، دارای قابلیت های منحصر به فردی می باشد. از سوی دیگر اس ۶ اج پلاس نیز به دلیل نمایشگر خمیده خود، دارای امکانات خاص خود است.

این بروزرسانی بهبودهایی را از جمله تماس های پایدارتر، مصرف باطری بهینه تر و امنیت بیشتر، به تلفن هوشمند مذکور ایجاد می کند. توجه داشته باشید که پس از بروز کردن گوشی، راهی برای بازگرداندن به نسخه قبلی وجود نخواهد داشت. برای انجام این کار، نیاز خواهید داشت تا ۱۳۸٫۱۴ مگابایت را دانلود کنید. با دانلود این بسته و نصب آن، گوشی با پایداری بهتر و رفع باگ های موجود، مواجه خواهد شد که این به عملکرد بهتر گوشی خاتمه پیدا خواهد کرد.

گلکسی اس ۶ اج پلاس از باطری‌ای با ظرفیت ۳۰۰۰mAh بهره می برد که کافی به نظر می رسد. اما تلاش سامسونگ برای بهتر شدن عملکرد در گوشی هایی که باطری آن ها قابل تعویض نیست، تحسین برانگیز است.

سامسونگ گزارش می دهد که این بروزرسانی طر چند روز آینده در اروپا و هم اینک در هند قابل دریافت می باشد. بنابراین انتظار می رود تا این بسته بروزرسانی در دیگر نقاط جهان نیز به زودی منتشر شود. همان طور که می دانیم در انجام بروزرسانی، ابتدا گوشی های آنلاک و سپس به صورت تدریجی دیگر نسخه ها، آن را دریافت می کنند.

هر دوی این دو تلفن هوشمند که نام های آن ها در اینجا برده شد، در کنار چند گوشی دیگر از سوی سامسونگ، اندروید ۶٫۰ مارشمالو را دریافت خواهند کرد اما هنوز زمان مشخصی برای این کار اعلام نگردید است.

منبع androidheadlines
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد