تصاویر رندر شده گلکسی S7 در دو رنگ فاش شد

دیگر زمان زیادی تا رونمایی از سری هفتم پرچمدار سامسونگ، یعنی گلکسی S7 نمانده است، اما با این حال در این مدت زمان کم باقی مانده، باز هم تصاویر رندر شده تازه ای از این گوشی منتشر شده که اس 7 را در دو رنگ مشکلی و طلایی نشان می‌دهد.

به نظر می‌رسد گلکسی اس 7 و S7 Edge در 21 فوریه، همزمان با برگزاری نمایشگاه MWC 2016 رونمایی می‌شود و براساس اطلاعات فاش شده،  از تاریخ 11 مارس نیز روانه بازار خواهد شد. اینطور که از اطلاعات فاش شده و شایعات پیداست، خانواده گلکسی S7 شباهات بسیاری با گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج دارند و بیشتر از نظر سخت افزاری ارتقا پیدا کرده‌اند به طوری که باتری آن‌ها تا 2 روز دوام خواهد آورد.

همچنین شنیده‌ها حکایت از آن دارند که سامسونگ در گلکسی اس 7 شکاف کارت حافظه میکروSD را دوباره باز گردانده است؛ ویژگی‌ای که در چند سال گذشته کره‌ای‌ها آن را نقطه ضعف گوشی های آیفون می‌دانستند اما با این حال ناگهان آن را به کلی از گوشی‌های پرچمدار خود از جمله گلکسی اس 6 و همچنین نوت 5 حذف کردند!

با اینکه در تصاویر زیر گلکسی S7 سامسونگ در دو رنگ طلایی و مشکلی آمده است، اما با این حال شاید سامسونگ مانند اس 6 این گوشی را در چند رنگ و مدل خاص و به صورت محدود مانند گوشی Iron Man Galaxy S6 edge روانه بازار کند.
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.