نسخه کامپیوتر بازی Gears Of War ویژگی‌های اختصاصی خواهد داشت

ویژگی هایی اختصاصی gears of war برای کامپیوتر

بیشتر بازی‌هایی که از کنسول ایکس باکس به کامپیوتر راه پیدا می‌کنند، ممکن است تمام ویژگی‌های نسخه ایکس باکس را نداشته باشند. اما چنین روندی در بازی چرخ دنده‌های جنگ (Gears Of War) اتفاق نخواهد افتاد. توسعه‌دهنده این بازی اعلام کرده است که نسخه‌ی مخصوص کامپیوتر آن هم‌زمان با نسخه ایکس باکس وان منتشر خواهد شد و شامل ویژگی‌هایی خواهد بود که آن را از نسخه ایکس باکس وان متمایز می‌کند.

بازی Quantum Break یکی از بازی‌هایی بود که سفری از ایکس باکس به کامپیوتر شامل حالش شد، ولی متأسفانه نتوانست تجربه‌ی خوبی را در نسخه مخصوص کامپیوتر ارائه بدهد و به دلیل استفاده از Universal Windows Platforms برای توسعه آن، شامل محدودیت‌های بسیاری در نرخ فریم و ویژگی‌های بازی بود.

ویژگی هایی اختصاصی gears of war برای کامپیوتر

توسعه دهنده بازی Gears Of War اعلام کرده که نسخه مخصوص کامپیوتر این بازی ویژگی‌هایی اختصاصی خواهد داشت. برای مثال تنظیمات پیشرفته ویدئویی برای پشتیبانی انواع رزولوشن‌ها وجود دارد که به گیمرها این اجازه را می‌دهد که با آخرین نرخ فریم این بازی را در سیستم‌های خود تجربه کنند. همچنین گیمرها دسترسی کاملی به تنظیمات کیبورد و موس دارند و می‌توانند آن را مطابق با نیاز خود تعریف کنند.

بازی Gears Of War قرار است در تاریخ 11 اکتبر سال 2016 و برای پلتفرم های ایکس باکس وان و ویندوز 10  عرضه شود.