تخفیف ویژه فروشگاه Gearbest برای محصولات Oukitel به مناسبت پایان سال

تخفیف ویژه فروشگاه Gearbest برای محصولات Oukitel

هر ساله در روزهای پایانی سال، فروشگاه‌های مختلف برای محصولات خود تخفیف‌های ویژه‌ای در نظر می‌گیرند تا به فروش بیشتری دست پیدا کنند و البته نظر مشتریان را نیز به خود جلب نمایند.

فروشگاه Gearbest که چند باری در گذشته در مورد آن در دیجی رو صحبت شده، در جدیدترین اقدام خود برای فروش بازار پایانی سال 2015 چندین محصول از کمپانی Oukitel را در سبد محصولات تخفیفی خود قرار داده است. در سبد یاد شده سه محصول از کمپانی Oukitel قرار دارد: ابتدا گوشی هوشمند مدل Oukitel K600 که این فروشگاه مدعی شده برای آن 80 درصد تخفیف در نظر گرفته است و در حال حاضر به قیمت 99 دلار در این فروشگاه به فروش می رسد، دوم گوشی K4000 به قیمت 109 دلار و سوم ساعت هوشمند Oukitel A29 با برچسب قیمت 59.99 دلار.

get-great-deals-at-the-gearbest-for-oukitel (2)همانطور که در گذشته اشاره شده بود فروشگاه Gearbest این امکان را فراهم آورده تا کاربران ایرانی بتوانند محصولات این فروشگاه را خریداری کنند و به راحتی کالاهای سفارشی خود را به صورت مستقیم در ایران دریافت نمایند. اما متاسفانه در حال حاضر فقط می توان از طریق سیستم پرداختی پی پال و یا وب مانی اقدام به خرید محصولات این فروشگاه کرد که شاید این موضوع مقداری برای کاربران ایرانی سخت به نظر برسد. در هر صورت اگر شما بتوانید محصولی از این فروشگاه خرید کنید به طور حتم قیمت نهایی آن بسیار کمتر از قیمت های داخلی خواهد بود.

get-great-deals-at-the-gearbest-for-oukitel (3)اگر مایل به استفاده از این تخفیف ها هستید، زودتر اقدام نمایید چرا که حراجی محصولات این فروشگاه فقط تا اولین روز سال 2016 یعنی 1 ژانویه پا برجا خواهد بود. برای آگاهی از جزییات به لینک زیر مراجعه نمایید:

رفتن به فروشگاه