آی پینز

اپلیکیشن جدید گوگل صفحه‌نمایش نکسوس را به اشتراک می‌گذارد

طبق خبری از سایت Android Police گوگل قرار است از یک اپلیکیشن مخصوص تلفن‌های همراه نکسوس پرده بردارد. این اپلیکیشن برای پشتیبانی آنلاین طراحی‌شده و در صورت لزوم می‌تواند صفحه‌نمایش شمارا به اشتراک بگذارد.

خرید یک تلفن همراه نکسوس به‌صورت مستقیم از گوگل، شاید برای تازه‌واردها کمی ترسناک به نظر بیاید. بااین‌حال اگر خبر سایت Android Police درست باشد، برای درخواست کمک لازم نیست به‌صورت حضوری به فروشگاه‌های گوگل مراجعه کنید. چندی است که خالق آندروید بر روی اپلیکیشن Google Support کار می‌کند. در این برنامه شما می‌توانید به‌صورت آنلاین درخواست کمک کنید. چیزی شبیه به Amazon Mayday (پشتیبانی آنلاین برای کیندل). اگر لازم باشد شما می‌توانید صفحه‌نمایش خود را با پشتیبانی به اشتراک بگذارید. پشتیبانی به‌راحتی می‌تواند شمارا در تغییر تنظیمات و حل مشکل یاری دهد. چنین تجربه‌ای می‌تواند روش‌های پشتیبانی سنتی را تغییر دهد.

اما آینده این اپلیکیشن کمی تیره‌وتار به نظر می‌رسد. آن‌هم به این دلیل که قبل‌تر از این نیز برنامه‌ای مشابه بانام Android Silver Program برای پشتیبانی آنلاین وجود داشت اما متأسفانه و با دلایلی نامعلوم به آن جامه عمل پوشانده نشد. گرچه چنین ویژگی در کنار ارزان بودن و استفاده از آندروید خالص برای نکسوس می‌تواند کاربران را بیشتر به سمت این دردانه گوگل بکشاند.

منبع
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد