بلیط هواپیما فلای تودی

جعبه‌گشایی نکسوس ۵ ایکس ال جی

شرکت ال جی شانس این را داشت که دو دستگاه نکسوس  را برای گوگل تولید کند و اگر بخواهیم به صورت کلی به این اتفاق نگاهی بیندازیم می‌توان گفت که بیشتر منتقدان از این دستگاه‌ها راضی‌اند. گرچه افتخار تولید نکسوس  ۶ در سال پیش به موتورولا رسید، اما امسال این باز هم ال جی است که برای تولید یکی از   دو دستگاه جدید نکسوس  گوگل انتخاب شده است. با توجه به تجربه‌ای که از نکسوس  ۵ در چند سال پیش به دست آورده‌اند، ال جی با نکسوس  ۵ ایکس گوگل راه گوشی‌های به‌صرفه را پیش گرفته است.

بسته‌بندی نکسوس  ۵ اکس متفاوت با آن‌چه در بسته‌بندی نکسوس  ۶ دیده بودیم انجام شده است. بسته‌بندی این گوشی به صورتی مربعی و مینیمالیست به همراه حرف X پرینت‌شده‌ای روی بسته انجام شده است. به نظر می‌رسد که در پس زمینه حرف X تصویر یک ساحل قرار گرفته است و نام نکسوس ۵X نیز دقیقاً زیر این X قرار دارد. در پشت این جعبه نیز تصاویری از این گوشی چاپ شده‌اند. این تصاویر برای بررسی این گوشی مناسب نیستند ولی حداقل پیش‌نمایشی از گوشی درون این جعبه‌اند.

با کنار زدن قسمت جلویی این جعبه با اولین چیزی که مواجه می‌شویم راهنمای شروع سریع این گوشی است. با کنار زدن این راهنما به بدنه اصلی جعبه می‌رسیم که گوشی و دیگر قطعات آن در ساختاری مرتب کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. تنها گزینه‌ای که در این قسمت کمی غیرمعمول به نظر می‌رسد وجود کابل USB Type-C است که به جای کابل microUSB همیشگی در این جعبه قرار گرفته است. قسمت جالب این قضیه این است که این کابل از نوع USB Type-C به USB Type-C است یعنی هر دو سر این کابل از اتصال جدید USB Type-C استفاده می‌کنند. بیشتر افراد فکر می‌کنند که احتمالاً یکی از سرهای این کابل باید اتصال Type-A داشته باشد تا بتوان برای اتصال به شارژرهای دیواری از آن استفاده کرد اما به همه افرادی که این تصویر را در ذهن دارند باید بگوییم که فرضیاتشان اشتباه است.

البته از لحاظی این اتفاق می‌تواند مشکل‌آفرین باشد چون تا قبل از تهیه کابل‌های دیگر USB Type-C‌ توسط شما این تنها کابلی خواهد بود که دارید. و خرید کابلی جدید از این نوع قبل از همه‌گیر شدن این نوع از کابل‌ها ممکن است کمی هزینه‌بر باشد. صرف نظر از این مورد همه ویژگی دیگر این گوشی با توجه به قیمت ۳۷۹ دلاری آن قابل قبول است. برای اطلاعات بیشتر بررسی تخصصی این گوشی را بخوانید.


منبع phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد