رندرهای دو ساعت هوشمند گوگل به بیرون درز کرد

قبلاً شنیده بودیم که گوگل به دنبال ساخت یک جفت ساعت هوشمند اندرویدی است. اما با توجه به نام رمز این ساعت‌ها – Anglefish  و Swordfish – حدس ما این است الگوی ساخت این ساعت‌ها شبیه به گوشی‌های نکسوس است. قبل از منتشر شدن رندرهای جدید از این ساعت توضیحات مبهمی در اینترنت موجود بود. اما این رندرها نشان از شکل و شمایل آینده این ساعت‌ها می‌دهد.

بر اساس این گزارش، گوگل در حال کار بر روی دو ساعت هوشمند است. ساعت بزرگ‌تر یعنی Anglefish با ویژگی‌هایی چون شبکه LTE ، سیستم موقعیت‌یاب GPS و یک مانیتور ضربان قلب، نسبت به ساعت کوچک‌تر یعنی Swordfish قیمت بیشتری دارد. اما مدل کوچک‌تر و ارزان‌قیمت‌تر این ویژگی‌ها را نخواهد داشت. تصاویری که از رندرها موجود است، نشان از بازسازی این ساعت‌ها از روی مدل اولیه خبر می‌دهد. همچنین سایت Android Police این خبر را خبری موثق از طرف خود اعلام کرده است.

هر دو این ساعت از صفحه‌نمایش گرد استفاده می‌کنند که باعث می‌شود گودی آن‌ها کمی ضخیم‌تر از ساعت Moto 360 شود. ساعت Anglefish بنابر گزارش از بندهای قابل تعویض گوگل استفاده نمی‌کند، اما برخلاف آن ساعت Swordfish دارای بند قابل تعویض است. همچنین ساعت Anglefish از ضخامت و باتری بزرگ‌تری برخوردار است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.