هاسلبلاد برای موتو Z ماژول دوربین می‌سازد

هنگامی که شرکت موتورولا، موتو Z پرچم‌دار جدید خود را معرفی کرد، همراه با آن از تعدادی لوازم جانبی ماژولار نیز رونمایی کرد که مشتریان می‌توانند به وسیله آنها بخش‌های مورد نظر خود را تقویت کنند که موتورولا این ماژول‌ها را “موتو مد” (Moto Mod) نام گذاری کرده است.  تا این لحظه چند موتو مد مانند بلندگو اضافی، مد ویدیوپرژکتور، مد پاوربانک و چند مد دیگر برای موتو Z معرفی شده است.

با این حال به نظر می‌رسد موتورولا هنوز هم موارد شگفت انگیز دیگری را برای رونمایی دارد و اخبار حاکی از همکاری موتورولا و شرکت هاسلبلاد برای ساخت یک مد ویژه هستند. تصاویری که hellomotoHK در پست‌هایش نمایش داده که آن را در پایین مشاهده می‌کنید، یک ماژول دوربین را نشان می‌دهد که با آرم هاسلبلاد در گوشه سمت راست – پایین خود مزین گشته است.

hasselblad-moto-modآنچه ما از تصویر دریافته‌ایم این است که این دوربین زوم اپتیکال ده برابری در کنار فلاش زنون، دکمه شاتر فیزیکی، دکمه کنترل زوم، پشتیبانی از فرمت عکاسی RAW و اشتراک گذاری تصاویر را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. ما مطمئن هستیم که کمپانی هاسلبلاد درگیر ساخت یک ماژول عکاسی برای موتو Z است، گر چه ممکن است این تصویر نمونه نهایی این مد نباشد. مطمئنا حضور هاسلبلاد برای تولید یک ماژول عکاسی برای بسیاری از عکاسان حرفه‌ای قابل احترام و هیجان انگیز است.

همه ما می‌دانیم که ممکن است هاسلبلاد تنها به دادن مشاوره و لایسنس اکتفا کرده باشد و با نشان اختصاصی خود از زحمات موتورولا برای ساخت این ماژول دوربین حمایت کند؛ اما در هر صورت باید تا معرفی رسمی این موتو مد صبر کنیم و ببینیم موتورولا و هاسلبلاد چه چیزی را برای ما آماده کرده‌اند.

منبع http://www.ubergizmo.com/2016/08/hasselblad-moto-mod-in-the-works-rumor/
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد