گوشی های HTC چه زمانی اندروید 7.0 نوقا را دریافت خواهند کرد؟

اینک اندروید 7.0 نوقا منتشر شده است. بسیاری از تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند به دنبال آن هستند تا بتوانند خیلی زودتر از رقبای خود این سیستم عامل را در اختیار کاربرانشان قرار دهند. در همین حین خبرهایی از شرکت HTC به گوش می‌رسد.

چندین روز پس از عرضه رسمی اندروید 7.0 نوقا توسط گوگل، کمپانی HTC امروز اطلاعات تازه‌ای را در خصوص سه تلفن هوشمندی که می‌توانند تازه‌ترین نسخه از سیستم عامل موبایلی گوگل را دریافت کنند منتشر کرده است. این شرکت طی برنامه ریزی‌های انجام داد قصد دارد تا در سه ماهه چهارم سال جاری اندروید 7.0 را برای گوشی هوشمند HTC 10 ارائه کند. این می‌تواند در تاریخی بین ماه‌های اکتبر و دسامبر باشد. پس از این محصول نیز نوبت به گوشی‌های HTC One M9 و HTC One A9 می‌رسد تا دریافت کنندگان این به‌روزرسانی بزرگ باشند.

نسخه‌های آنلاک زودتر اندروید نوقا را دریافت می‌کنند

به گفته‌ی اچ تی سی، نسخه‌ آنلاک این سه مدل گوشی هوشمند زودتر از سایر نسخه‌ها به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد و پس از آن نوبت به گوشی‌های عرضه شده توسط شرکت‌های حامل می‌رسد. این قضیه چندان هم تعجب برانگیز نیست چرا که شرکت‌های حامل نیازمند زمان بیشتری برای کار کردن بر روی این به‌روزرسانی‌های نرم افزاری هستند.

اگر به خاطر داشته باشید اچ تی سی نخستین بار در ماه ژوئن بود که تأیید کرد سه گوشی هوشمند HTC 10، One M9 و One A9 می‌توانند نمایندگان این شرکت برای دریافت به‌روزرسانی نوقا باشند. حال این خبر خوبی خواهد بود که اچ تی سی زمان دریافت این به‌روزرسانی را نیز در اختیار کاربران خودش قرار داده و برای رسیدن به هدف خود مشغول برنامه ریزی است.

در حال حاضر گوگل اندروید 7.0 نوقا را برای دستگاه‌های Nexus عرضه کرده است که حاوی ویژگی‌های جدید و پیشرفته‌ای نظیر دستیار گوگل، مالتی-ویندوز مالتی تسکینگ، ذخیره کننده انرژی، کنترل‌های بهبود یافته سیستم اعلان و غیره است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.