نسخه پیش نمایش ویندوز فون 10 بر روی HTC 8X نیز اجرا خواهد شد

تقریبا تمام گوشی های هوشمند لومیا (Lumia) که مجهز به ویندوز فون 8 می باشند با نسخه پیش نمایش ویندوز فون 10 سازگاری دارند و کاربران بسیاری کمک خواهند کرد تا قبل از عرضه این سیستم عامل، نواقص آن برطرف شده و به صورت کامل و مطابق با خواسته های کاربران وارد بازار شود. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

تا به امروز تنها یک گوشی ویندوز فون خارج از رده لومیا برای پشتیبانی از این نسخه آزمایشی مورد تایید قرار گرفته است که عبارت است از گوشی هوشمند HTC One M8. اما این طور که به نظر می رسد گوشی دیگری نیز در این زمینه به آن ملحق خواهد شد.

htc_8x_windows_phone-02بر اساس گزارشات منتشر شده قرار است تا گوشی هوشمند HTC 8X نیز امکان استفاده از نسخه پیش نمایش ویندوز فون 10 را که اواخر سال جاری نسخه نهایی آن عرضه خواهد شد، داشته باشد. همچنین نام این گوشی در ایزار Windows Phone Recovery نیز وارد شده است و به زودی برای این گوشی یک بروزرسانی ارائه خواهد شد تا پشتیبانی از ویندوز فون 10 را برای آن اضافه کند. البته لازم به یاد آوری است که طبق اعلام مایکروسافت تمامی گوشی های هوشمند مجهز به ویندوز فون 8 قابلیت ارتقا به نسخه نهایی ویندوز جدید را خواهند داشت و مطالب ذکر شده تنها در مورد نسخه پیش نمایش این سیستم عامل می باشد که از همه دستگاه های ویندوز فونی پشتیبانی نمی کند.

منبع: gsmarena.com

لینک کوتاه http://bit.ly/2Ntbvla

نظرات بسته شده است.