احتمال معرفی سری جدید گوشی های هوشمند HTC تا پایان سال 2015

بعد از ارائه گوشی هوشمند One M9 توسط HTC ، تقریبا هیچ خبر خاصی از این شرکت منتشر نشده بود. اما با توجه به گفته های رئیس و مدیر عامل HTC، خانم Cher Wang، این شرکت فعالیت های خود را در ادامه سال 2015 بیشتر خواهد کرد و قصد دارد یک سری جدید از تلفن های هوشمند را روانه بازار مصرف کند.

هیچ شکی در این که One M9 یک گوشی قدرتمند می باشد وجود ندارد و این تلفن هوشمند توانست انتظاراتی را که از یک گوشی پرچمدار در بازار فعلی وجود دارد برآورده کند. اما One M9 در برابر گوشی های Galaxy S6 و Galaxy S6 edge که ساخت شرکت سامسونگ می باشند کمی ضعیف عمل نمود و بسیاری این گوشی را به علت شباهت زیاد آن به نسل قبلی خود یعنی One M8 مورد انتقاد قرار دادند.

با توجه به چرخه انتشار محصولات HTC در سال های اخیر، می توان احتمال داد که این شرکت در سال جاری گوشی دیگری که هم تراز و یا بهتر از One M9 یا +One M9 باشد ارائه نخواهد کرد. اما با توجه به گزارش وب سایت DigiTimes، مدیر عامل این شرکت طی جلسه ای که با سهامدارن خود داشت صحبت هایی در خصوص سری جدید تلفن های هوشمند به میان آورده است. البته هنوز مشخص نیست که منظور وی از سری جدید، یک خط تولید کامل و یک رده جدید از تلفن های هوشمند می باشد یا تنها به تولید پراکنده چند گوشی محدود خواهد شد.

هفته گذشته اطلاعاتی در خصوص گوشی دیگر این شرکت یعنی HTC 850C به بیرون درز پیدا کرد و مشخص شد که این گوشی از سری Desire بوده و برای عرضه در بازار چین در نظر گرفته شده است. با توجه به این که این گوشی هوشمند از قابلیت دو سیمکارته بودن بهره مند خواهد بود، احتمالا شاهد عرضه آن در بازار های غربی نخواهیم بود. البته همین نکته در خصوص یکی دیگر از گوشی های این شرکت که مدتی قبل ارائه شد، یعنی Desire-esque HTC WF5W نیز صدق می کند. از آن جا که گوشی WF5W از طراحی فوق العاده باریک و ظریفی برخوردار است این امیدواری وجود دارد که شرکت HTC روشی نو در طراحی گوشی های هوشمند خود در پیش گرفته باشد و البته در مقابل این کنجکاوی نیز بوجود می آید که این شرکت چه برنامه ای برای گوشی های جدید خود خواهد داشت.

منبع: phonearena.com

 

لینک کوتاه http://bit.ly/2DiFV4W

نظرات بسته شده است.