آی پینز

هواوی روتر های Q1، A1، A1 Lite و TV Box Pro را معرفی کرد

شرکت فناوری هواوی، یک کنفرانس خبری برای معرفی سه روتر Wi-Fi هوشمند در روز چهارشنبه برگزار کرد. Huawei Q1، A1، A1 Lite و Huawei TV Box Pro که نسخه جدید و قدرتمندتر تی‌وای باکس هواوی است نام دستگاه‌های جدید معرفی شده است.

Huawei-tv-box-launch

اما مهم‌ترین محصولی که توجه همه را به خود جلب کرد، روتر هوشمند Q1 هواوی بود. دلیل اصلی آن ویژگی به نظیر مسیریابی داخلی است؛ به کمک این فناوری و استفاده از Q1 در بخش‌های مختلف ساختمان می‌توان به راحتی به مکانیابی در ساختمان‌ها دست یافت. Q1 آر فناوری شبیه به ماهواره‌های موقعیت یاب استفاده می‌کند با این تفاوت که اینبار تنها موقعیت در یک ساختمان را مشخص می‌کنند. این فناوری می‌تواند در نمایشگاه‌ها، فرودگاه‌ها و سازمان‌های بزرگ بسیار کاربردی باشد. هم چنین به این روش، تمامی ساختمان مورد نظر تحت پوشش شبکه Wi-Fi خواد بود.

Huawe-q1-launch

هواوی Q1 به طور هوشمند می‌تواند پهنای باند را کنترل کند. به عنوان مثال Q1 برای کاربرانی که قصد بازی یا استریم ویدئو را دارند، پهنای باند بیشتری نسبت به کاربرانی که تنها به وب گردی می‌پردازند، در اختیار آنها قرار می‌دهد.

Huawei-Q1-mini-router

روتر Q1 هواوی همچنین از بیشتر متدهای امنیتی و تنظیمات شخصی سازی مانند مدیریت از راه دور، بهبود فرکانس Wi-Fi، شبکه پنهان، تایمر و رمزنگاری پشتیبانی می‌کند.

روترهای A1 و A1 Lite نسخه‌های محدود شده Q1 هستند که امکانات کمتری را ارائه می‌کنند، اما ابعاد A1 Liteکوچک‌تر از روتر A1 است.

Huawei-A1-router

روتر هواوی A1 هم اکنون در وب سایت‌های چینی هواوی، Jingdong و Lynx قابل خریداری است. این روتر دارای برچسب قیمت 599 یوان (معادل 89.59 دلار) برای فروش در این فروشگاه‌ها است.

خرده‌فروشی Huawei TV Box Pro نیز از 22 تیرماه (12 جولای) و با قیمت 389 یوان (59 دلار) آغاز خواهد شد.

منبع gizmochina
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد