بلیط هواپیما

هواوی تیزر خود برای IFA 2016 را منتشر کرد؛ زیر مجموعه‌ای جدید در راه است؟

رویداد بزرگ IFA 2016 رسماً کار خود را در روز دوم سپتامبر آغاز خواهد کرد و هواوی تیزر تبلیغاتی‌اش برای گردهمایی روز اول سپتامبر خود را که ساعت 10:30 به وقت محلی آغاز می‌شود، منتشر کرده است. در این تیزر گوشه‌ی پایین یک تلفن همراه نشان داده شده و در بالای آن شعار «انتظارات را به چالش بکش» نوشته شده است، شعاری که به نظر دقیقاً برنامه‌ی آینده‌ی سومین تولید کننده‌ی برتر تلفن همراه در دنیا را نشان می‌دهد.

در گزارش دیگری با اشاره به مصاحبه‌ی مدیر اجرایی هواوی، کوین هو، اذعان شده که در نمایشگاه پیش روی IFA هواوی اقدام به معرفی یک زیر مجموعه‌ی دیگر خواهد کرد. کوین هو، مدیر خط تولید محصولات شرکت هواوی در این مصاحبه عنوان کرد که این شرکت زیر مجموعه‌ی جدیدی را معرفی می‌کند که در زمینه‌ی تولید اسمارت فون‌های میان رده فعالیت خواهد کرد. هواوی در حال حاضر مالکیت زیر مجموعه‌ی محبوب آنر (Honor) را در اختیار خود دارد.

در نمایشگاه پیش رو باید انتظار رونمایی از دو دستگاه جدید هواوی را نیز داشته باشیم، اسمارت فون بالارده‌ی هواوی میت 9 (Mate 9) و دیگری گوشی که مختص بانوان طراحی شده، یعنی هواوی نوا (Nova). شایعاتی مبنی بر رونمایی از اسمارت واچ جدید هواوی در این رویداد بزرگ نیز شنیده می‌شود.

تنها چند روز تا آغاز ماه سپتامبر و شروع رویداد بزرگ IFA فاصله داریم. برای آگاهی از آخرین خبرها از رویداد IFA با دیجی‌رو همراه باشید.

منبع Phone Arena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد