عرضه ساعت هوشمند Huawei Watch تا سپتامبر به تعویق افتاد

هوآوی (Huawei) پیش از این و در ماه مه از ساعت هوشمند مجهز به اندروید ویر خود رونمایی کرده بود. اما این شرکت تا کنون هیچ اطلاع دقیقی از زمان عرضه این محصول منتشر نکرده است و نمی دانیم که چه زمانی می توانیم منتظر عرضه ایت ساعت هوشمند در خرده فروشی ها باشیم.

الان حدود چندین ماه از معرفی رسمی Huawei Watch می گذرد و برخی از تحلیلگران انتظار داشتند در آینده ای نزدیک شاهد عرضه این ساعت هوشمند باشیم، اما با توجه به گزارشاتی که به تازگی منتشر شده اند به نظر می رسد باید زمان بیشتری را برای این محصول صبر کنیم.

اخیرا یکی از خبرگزاری های چینی گزارشی را منتشر کرده که نشان می دهد هوآوی زمان انتشار ساعت هوشمند Huawei Watch را تا ماه سپتامبر و یا اکتبر به تعویق انداخته است که دلیل این تاخیر نیز “مشکلاتی در بحث سازگاری با اندروید ویر” اعلام شده است. البته این دلیل به صورت یک عبارت کلی بیان شده است و می تواند نشانگر مشکلات مختلفی باشد و متاسفانه هنوز شرکت سازنده به طور دقیق این مسئله را تشریح نکرده است.

huawei-watch-02به نظر می رسد هوآوی قصد دارد این محصول را ابتدا در چین عرضه کند، جایی که سرویس های گوگل همواره با مشکلاتی در عرضه روبرو بوده اند و از آن جایی که سیستم عامل اندروید ویر اتکای زیادی به سرویس های گوگل دارد این امر می تواند مشکلاتی را برای فروش این ساعت هوشمند به وجود آورد. البته هنوز هوآوی در این زمینه هیچ اظهار نظر رسمی نکرده است و باید تا زمان عرضه Huawei Watch صبر کنیم تا بتوانیم قضاوت درستی در این مورد داشته باشیم.

از طرف دیگر از آنجایی که در گزارشات منتشر شده، تاکید زیادی به تاخیر رخ داده در عرضه این ساعت هوشمند در بازار چین شده است لذا می توان این احتمال را نیز در نظر گرفت که این تاخیر تنها مربوط به بازار چین باشد. به هر حال باید منتظر ماند و دید در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

برای اطلاع از خبر های روز ساعت های هوشمند پیگیر اخبار دیجی رو باشید.

منبع: androidauthority.com

لینک کوتاه http://bit.ly/2I9NqKq

نظرات بسته شده است.