اپلیکیشن واتس اپ برای ویندوز و مک منتشر شد

روزانه کاربران زیادی از واتس اپ از طریق گوشی‌های هوشمند خود استفاده می‌کنند؛ پیام رسانی با ویژگی‌های بسیار که میلیون ها کاربر در سرتاسر جهان دارد و  سال ها قبل فیسبوک برای بدست آوردن آن چندین میلیارد دلار هزینه کرد. با این حال اپلیکیشن‌های پیام رسان دیگری نیز وجود دارند که امکانات بیشتری در اختیار کاربران قرار می‌دهند، برای مثال تلگرام همزمان با انتشار نسخه موبایل اپلیکیشن خود، نسخه تحت وب و دسکتاپ را نیز ارائه کرد. اما واتس اپ تنها به نسخه موبایل و تحت وب محدود می شد، تا اینکه روز گذشته این کمپانی از اپلیکیشن خود برای سیستم های ویندوزی و مک رونمایی کرد.

متاسفانه هنوز هم با این اپلیکیشن نمی‌توان به صورت مستقل از واتس اپ استفاده کرد، این بدان معناست که اپ جدید به نوعی یک افزونه برای اپلیکیشن اصلی در موبایل محسوب می‌شود و شما می توانید از طریق آن به اطلاعات کاربری خود دسترسی پیدا کنید و با دوستان خود به گفتگو بپردازید. به زبان ساده تر تمامی امکانات نسخه موبایل در این اپلیکیشن نیز وجود دارد اما برای فعال کردن آن ابتدا نیاز به نصب و فعال سازی اپلیکیشن واتس اپ در گوشی همراه خود خواهید داشت.

در قسمت بلاگ وب سایت واتس اپ آمده است:

ما اپلیکیشنی برای سیستم های دسکتاپ توسعه داده ایم که به شما این امکان را می دهد از هر جا و هر مکان، چه در خانه و چه در محیط کار با رایانه و یا موبایل به واتس اپ دسترسی داشته باشید.

اپلیکیشن دسکتاپ این پیام رسان برای سیستم عامل ویندوز 8 و یا بالاتر و همچنین مک 10.9 به بعد در دسترس می باشد و شما می توانید از طریق وب سایت رسمی واتس اپ آن را دانلود و نصب کنید.

منبع whatsapp
مطالب مرتبط

Arko
Arko

خودشو کشته اینکارو کرده.
از تلگرام یاد بگیره یه کم!!!