در آیفون 2017 دیگر خبری از دکمه خانگی نخواهد بود

تنها چند روز به معرفی آیفون 7 مانده اما از هم اکنون شایعات مربوط به آیفون سال آینده در بین علاقه‌مندان فناوری اطلاعات در حال پخش شدن است. بنابر گزارش‌های قبلی، آیفون 7 تنها شامل بهبودهایی جزیی خواهد بود و هیچ ویژگی انقلابی را ارائه نخواهد کرد. بنابراین ما باید منتظر آیفون 2017 بمانیم تا شاهد فناوری‌های انقلابی و هیجان انگیز باشیم.

یکی از گزارشات منتشر شده توسط بلومبرگ اشاره به حذف دکمه Home آیفون‌ در مدل 2017 آن می‌دهد که نشان از باز طراحی اساسی آیفون با تمرکز بر روی پنل جلویی دارد.

پیش از این نیز شنیده بودیم که اپل در آیفون 7 از یک کلید خازنی به جای کلید مکانیکی خانگی استفاده خواهد کرد اما در نسخه سال آینده این دکمه به کلی حذف خواهد شد.

53875278همچنین در گزارشی دیگر خبری مبنی بر استفاده از یک صفحه‌نمایش منحنی در آیفون 2017 وجود دارد که احتمالا همان چیزی است که در حال حاضر در گلکسی نوت 7 و گلکسی اس 7 می‌بینیم خواهد بود.

اپل هیچ کدام از موارد ذکر شده را تایید نمی‌کند و حتی تاریخ رونمایی را نیز تا لحظات آخر کاملا در پرده‌ای از ابهام نگه می‌دارد. شاید علت هجوم شایعات به آیفون 2017 تنها چند روز مانده به معرفی آیفون 7، عدم ارائه ویژگی خاص و انقلابی در این نسخه است. در آیفون 7 تنها شاهد حذف جک 3.5 صوتی، استفاده از دو دوربین اصلی در پشت، پردازنده به‌روزرسانی شده، رم بیشتر و حافظه داخلی بیشتر خواهیم بود.

منبع mashable
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد