مراسم رونمایی آیفون 7 روز 17 شهریورماه برگزار می‌شود

طی هفته‌های گذشته شایعات زیادی پیرامون تاریخ برگزاری مراسم معارفه آیفون 7 اپل شنیده شد و چندین تاریخ متفاوت نیز برای این مراسم ذکر شد اما امروز اپل با ارسال دعوتنامه‌های این مراسم به حدس و گمان پیرامون تاریخ برگزاری این مراسم پایان داد. اکنون مشخص شده است که مراسم معارفه آیفون 7 روز 17 شهریورماه (7 سپتامبر) و در سان فرانسیسکو برگزار خواهد شد.

iphone-7-launch-event-inviteدر دعوتنامه ارسال شده توسط اپل دلیل برگزاری این مراسم ذکر نشده و نامی از آیفون 7 به میان آورده نشده است اما با توجه به اینکه اپل طبق سنت هر ساله در ماه سپتامبر از آیفون جدید خود رونمایی می‌کند می‌توان با اطمینان گفت این مراسم به رونمایی آیفون جدید اختصاص دارد.

در این دعوتنامه به صورت مختصر نوشته شده است: «7 سپتامبر با هم ملاقات می‌کنیم.» و در ادامه محل و زمان برگزاری این مراسم در سان فرانسیسکو و در ساعت 10 صبح به وقت محلی ذکر شده است. قابل ذکر است که حضور در این مراسم تنها برای افراد دعوت شده میسر است اما اپل امکان تماشای آنلاین مراسم را برای علاقه مندان فراهم کرده است.

طبق شایعاتی که پیش از این منتشر شده بود، آیفون 7 اپل از طراحی مشابه طراحی آیفون‌های فعلی برخوردار است با این تفاوت که در داخل بدنه از پردازنده‌های قدرتمندتر، دوربین ارتقا یافته و چند پیشرفت دیگر بهره می‌برد.

به نظر می‌رسد اپل تغییرات بزرگ و اساسی خود را برای آیفون سال آینده محفوظ نگه داشته است و انتظار می‌رود در سال 2017 و همزمان با دهمین سالگرد آیفون، شاهد بزرگترین تغییر در نسل آیفون‌ها باشیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد