آی پینز

تصویر جدیدی از لنز دوربین آیفون 7 به بیرون درز کرد!

یک هفته دیگر و یکی دیگر از عکس‌های آیفون 7 که به بیرون درز کرده است. به نظر می‌رسد که این مدل آیفون از دو سیم‌کارت پشتیبانی می‌کند. بالای 256GB حافظه ذخیره‌سازی و یک جک هدفون 3.5mm دارد. این عکس نشان‌دهنده پشت آیفون 7 4.7 اینچی است.

آیفون 7

مهم‌ترین خبر، وجود کم‌تر تعداد نوارهای پلاستیکی می‌باشد. و گفته می‌شود که دوربین اصلی آن از سنسور CMOS بزرگ‌تری بهره می‌برد. حداقل می‌توانیم امیدوار باشیم که با پیکسل‌های بیشتر، منجر به تصویربرداری باکیفیت بالاتر در نور شدید شود. جالب اینجاست که برخلاف گزارش وال استریت ژورنال در هفته گذشته، که از عدم وجود جک 4.7 اینچی خبر می‌داد، ما هنوز شاهد وجود جک هدفون در این گوشی هستیم. حداقل به نظر می‌رسد دو نسخه از این آیفون وجود دارد که یکی از آن‌ها مجهز به این جک هدفون هستند.

همچنین خبرها حاکی از آن است که آیفون ارزان‌تر به‌احتمال‌زیاد به جک 3.5mm مجهز است. هر دو نسخه‌ی این آیفون، دو اسلات سیم‌کارت دارند. ویژگی که در بازارهای رقابتی چین و هند، در بین سایر برندهای تلفن همراه، بسیار به چشم می‌خورد. که چنین قابلیتی می‌تواند رشد چشمگیری را بعد از کاهش فروش آیفون روانه شرکت اپل کند. البته هنوز نمی‌دانیم که اپل قصد حذف جک هدفون را دارد یا خیر؟ چون چنین اقدامی ریسک بزرگی برای اپل است و شاید کاربران رضایت چندانی از این اقدام نداشته باشند.

منبع
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد