آیفون 7 با رنگ مشکی براق عرضه می‌شود؟

با تأیید برگزاری مراسم اپل در تاریخ 17 شهریور ماه، اکنون تب شایعات و حدس و گمان پیرامون محصول آینده آیفون بالا گرفته است. طبق اخباری که تا کنون منتشر شده در این مراسم باید منتظر رونمایی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس باشیم و گفته می‌شود آیفون‌های جدید در رنگ‌های طلایی، رزگلد، نقره‌ای و همچنین رنگ سیاهی که جایگزین خاکستری شده است، عرضه می‌شوند. با این حال اکنون گزارش جدیدی منتشر شده که ادعا می‌کند آیفون جدید رنگ پنجمی نیز خواهد داشت که آن رنگ مشکی براق است.

منبع این گزارش وبلاگ ژاپنی Mac Otakara است که سابقه خوبی در پیش بینی جزییات محصولات آینده اپل دارد. در حالیکه رنگ سیاه مدل تیره‌تر رنگ خاکستری خواهد بود، این رنگ مشکی براق بقایای همان رنگی است که در مک پرو 2013 استفاده شده بود.

sim-tray-iphone-7با این حال چنین حرکتی مسیر حرکت اپل را دچار تغییر خواهد کرد، چراکه این کمپانی پس از عرضه آیفون 3GS، آیفون 4 و آیفون 4s دیگر از رنگ مشکی براق استفاده نکرده است. بنابراین علیرغم اینکه مک اتاکارا تصاویری از درپوش سیم کارت آیفون جدید در رنگ مشکی براق منتشر کرده است اما همچنان باید منتظر اخبار بیشتر و دقیق‌تر در این مورد باشیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد