این قاب آیفون تمام مکالمات شما را ضبط خواهد کرد

قاب ضبط صدای آیفون

JiC یا Just in Case نام یک قاب مخصوص آیفون است که شما را قادر می‌سازد با زدن یک دکمه مکالمات خود را ضبط کنید. این قاب به همراه یک میکروفون، بلندگوی پخش و یک کارت اس دی جهت ذخیره مکالمات می‌باشد. قاب‌های JiC در رنگ‌های مختلف عرضه شده و به نظر می‌رسند که گزینه ایده آلی برای خبرنگاران جهت مصاحبه‌های گاه و بی‌گاه خواهند بود.

با فشردن دکمه ضبط کردن بر روی این قاب، مکالمه شما بر روی کارت اس دی قرار گرفته شده درون آن ذخیره خواهد شد. شما می‌توانید با یک کابل دیتا این قاب را شارژ کرده و یا به کامپیوترخود وصل کرده تا فایل‌های صوتی ذخیره شده را به حافظه داخلی کامپیوتر خود منتقل کنید. و یا قادر خواهید بود برای انتقال اطلاعات، کارت میکرو اس دی درون قاب را داخل یک کارتخوان قرار داده و از آن طریق اقدام به انتقال اطلاعات نمایید.

777f11ea1d537d16fae8228a755ea1ca

این قاب‌ در قسمت پشتی آیفون شما قرار خواهد گرفت. میکروفون آن در قسمت بالا، بلندگوی پخش آن در مرکز تلفن، گزینه پخش نیز درست بالای بلندگو می‌باشد که به محض فشردن آن، مکالماتتان را از آن طریق می‌توانید بشنوید. با یک کارت میکرو اس دی 2 گیگاباتی شما می‌توانید تا 20 ساعت مکالماتتان را با کیفیت مطلوبی ضبط نمایید که به نظر می‌رسد از فشرده ساز‌های صوتی مناسبی در این قاب استفاده شده است.

لازم به ذکر است که این محصول برای آیفون‌ 5 به بالاتر ساخته شده و از ماه مه سال جاری به صورت گسترده و با قیمت 40 دلار عرضه خواهد شد.