عدم استقبال آیفون دارها از خرید آیفون 7؛ تنها 10 درصد به آیفون جدید ابراز علاقه کرده‌اند

تقریباً هر 2 سال اپل برند جدیدی از آیفون را روانه بازار می‌کند. برای برخی از کاربران این تغییر مناسب‌ترین زمان است تا بخواهند آیفون خود را به نسل جدید آیفون‌های اپل ارتقاء دهند. در همان زمان برخی ممکن است تمایل داشته باشند که مدل اس این محصولات را که همواره یک سال پس از عرضه نسخه اصلی آیفون عرضه می‌شود تهیه کنند.

معمولاً این سری از محصولات از نظر ظاهری میزبان طراحی جدیدی نیستند اما ویژگی‌های جذابی به آن ها اضافه می‌شود. به عنوان مثال باید به آیفون 6 اس اشاره کرد که نسبت به مدل اصلی آیفون 6 از نظر ظاهری هیچ تغییری دیده نشد اما ویژگی‌های جذابی نظیر لمس سه بعدی و دوربین بهبود یافته‌تر به آن افزوده شد.

به هر حال این شایعه امسال شنیده می‌شود که اپل تغییر نسل آیفون جدید را تنها محدود به طراحی آن کرده است و به همین دلیل ظاهراً مشتریان آن چندان هم مشتاق خرید آن نیستند. در بررسی انجام شده توسط کوارتز (همراه با فون آرنا) اینطور به نظر می‌رسد که کمتر از 10 درصد از آیفون دارها قصد دارند به آیفون 7 مهاجرت کنند. این شامل کسانی می‌شود که حدود 4.2 درصد بسیار محتمل است و حدود 5.1 درصد نیز به احتمال خیلی بیشتری قصد خرید این محصول را دارند.  11.4 درصد آیفون دارها نیز گفته‌اند که هنوز تصمیمی در این زمینه نگرفته‌اند. در این بین کسانی هم که گفته‌اند به احتما زیاد نخواهند خرید و به هیچ عنوان این آیفون را نمی‌خرند نیز 33.3 درصد و 45.9 درصد خواهد بود. با فرض به حقیقت پیوستن این نظرسنجی باید گفت که سال بسیار بدی برای اپل پیش رو خواهد بود!

آیفون 7 اپل

گفتنی است این امکان وجود دارد که نتایج این نظرسنجی با اتفاقی که در آینده خواهد افتاد داستان متفاوتی را بازگو کنند. این احتمال وجود دارد که آیفون 7 از ویژگی‌های جذابی برخوردار باشد تا مصرف کنندگان نسل‌های قبلی آن را نیز متقاعد به خرید آن کرده است و تمامی این حدس و گمانه زنی‌ها در خصوص تغییرات جزئی آیفون 7 شایعه‌ای بیش نباشد. در هر صورت باید منتظر ماند و پس از عرضه این محصول در مورد علاقه‌مندی مصرف کننده به خرید آن قضاوت کرد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.