بلیط هواپیما

چشم نوازی تلویزیون ال جی G6 در CES 2016؛ مجهز به نمایشگر 4K OLED

در هفته ای که گذشت با نگاهی به تلویزیون‌های ارائه شده توسط ال جی درمیابیم که پرچمدار تلویزیون‌های این کمپانی، مدلی جز ال جی G6 نمی‌تواند باشد. ال جی G6 یکی از دو تلویزیون بینظیر عرضه شده توسط این کمپانی کره ای در سال 2016 می‌باشد که مجهز به یک صفحه نمایش 65 اینچی 4K OLED و همچنین بلندگوهای خارق العاده دالبی می باشد.

پانل OLED 2.57 میلیمتری و بسیار نازک ال جی G6 بر روی یک صفحه شیشه ای قرار گرفته است. به گفته ال جی این اتفاق برای نخستین بار است که می‌ افتد و یک پانل بر روی سطحی از شیشه سوار می‌شود.

بر روی ال جی G6، تکنولوژی با نام “HDR Pro” به کار رفته است که کاربر را قادر می‌سازد تا تصویر را به واقعی ترین شکل ممکن مشاهده نماید. به نظر می‌رسد که ال جی با دست بردن بر تکنولوژی HDR سعی بر بهبود و پیشرفت آن داشته است. با توجه به شواهد ارائه شده توسط حاضرین در نمایشگاه CES 2016، تلویزیون جدید ال جی قادر خواهد بود تا تازگی و طراوت یک گل را به خوبی به مصرف کننده منتقل نماید.

این کمپانی همچنین ادعا می‌کند که از تکنولوژی به نام “کنتراست بی‌نهایت” در این تلویزیون استفاده کرده است که این به معنای هرچه واقعی طر جلوه دادن رنگ‌های سیاه و تفکیک آن با سایرین می‌باشد. علاوه بر تمامی مزایای این تلوزیون، باید به پایه فوق العاده زیبای آن با طراحی مدرن و ورقه ورقه ای اش اشاره کنیم. سلیقه فوق العاده ال جی در ساخت و طراحی این محصول، ال جی G6 را از تمامی تلویزیون‌های معرفی شده در CES 2016 متمایز می‌کند.

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد