آی پینز

عرضه برنامه Lightroom برای اپل تی‎وی

ادوبی امروز خبر از عرضه یکی از محبوب‎ترین برنامه‎های خود برای اپل تی‎وی داد. کاربران اپل تی‎وی از این پس می‎توانند با برنامه Lightroom بیشتر از عکاسی لذت ببرند و تصاویر خود را نیز با بالاترین کیفیت ممکن بر روی دستگاه‎های مختلف به اشتراک بگذارند. انتظار می‎رود تجربه کاربری استفاده از این محصول بر روی نمایشگرهای بزرگ تلویزیون‎ها بهتر از قبل باشد.

1از این پس می‎توان به کمک Lightroom اسلایدشوهای گوناگون را بر روی اپل تی‎وی به اشتراک گذاشت و یا بر روی تصاویر آن زوم کرد تا کوچک‎ترین جزئیات نیز به آسانی دیده شود. قابلیت Quick Navigation نیز کمک می‎کند تا کاربر آسان‎تر در میان تصاویر و مجموعه‎ها جابه‎جا شود.

تمام تصاویر به همراه آخرین ویرایش‎های آن‎ها بر روی اپل ‎تی‎وی نمایش داده می‎شوند. این تصاویر می‎توانند از نسخه Lightroom CC بر روی رایانه‎های شخصی آپلود شده باشند یا از طریق نسخه مبتنی بر وب و نسخه موبایل همگام‎سازی شوند.

2این برنامه بر روی نسل چهارم اپل تی‎وی اجرا می‎شود و برای استفاده از آن نیاز به اشتراک Creative Cloud ادوبی است. البته خود برنامه به صورت رایگان قابل دریافت است و می‎توان آن را امروز از اپ استور دریافت کرد.

منبع Ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد