مجموعه نرم افزاری آفیس از قلم هوشمند اپل پشتیبانی خواهد کرد

قلم هوشمند اپل ابزاری جانبی برای محصولات اپل است که مورد استفاده معماران و طراحان حرفه ای قرار می‌گیرد. حال کمپانی مایکروسافت اعلام داشته برای کمک به متخصصین در استفاده از مجموعه نرم افزاری آفیس، از قلم اپل جهت انجام انواع امور پشتیبانی خواهد کرد.

کمپانی مایکروسافت با انتشار بیانیه‌ای در این زمینه عنوان کرده:

“همواره این نکته به عنوان بخشی از تلاش ما بوده است که آفیس را بیشتر به سمت جنبه‌های بصری و البته استفاده ساده تر ببریم. به همین خاطر می‌خواهیم قلم و جوهر که ابتدایی ترین وسایل یک کار هستند در برنامه‌های خود استفاده کنیم. هرچند که این قلم و جوهر به صورت دیجیتالی از سال 2007 در رایانه‌های شخصی قابل استفاده بوده اند، اما امروز اعلام می‌داریم که قلم هوشمند اپل نیز جهت کار بر روی اسناد، پرزنت‌ها، یادداشت‌ها و تمامی موارد موجود در مجموعه نرم افزاری آفیس آیپد پرو اپل قابل استفاده خواهد بود”

البته این بدان معنا نیست که کاربران آیپد فقط باید از قلم هوشمند اپل جهت استفاده از آفیس بهره ببرند، بلکه این کاربران از انگشتان دست خود و سایر قلم‌هایی که بر روی دستگاه آیپد پشتیبانی می‌شوند نیز می‌توانند استفاده کنند. این بروزرسانی هم اکنون برای مجموعه نرم افزاری آفیس در دسترس بوده و کاربران آیپد‌های اپل همین حالا می‌توانند از ویژگی‌های نسخه جدید آفیس در سیستم خود لذت ببرند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع techcrunch
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.