هولولنز مایکروسافت با یک بار شارژ تا 5.5 ساعت دوام می‌آورد

هولولنز مایکروسافت که یکی از گجت‌های فوق العاده‌ی چند سال اخیر محسوب می‌شود کم کم در حال وارد شدن به دنیای واقعی است. سازنده‌ی این هدست به تازگی در فروشگاه نیویورک خود اجازه تجربه‌ی هولولنز را به توسعه دهندگان داده است . ردموندی‌ها تا به این لحظه اطلاعات زیادی از این هدست واقعیت مجازی ارائه نکرده اند اما با این حال به تازگی Bruce Harris از مایکروسافت جزییاتی را از هولولنز به اشتراک گذاشته که جالب توجه است.

Harris می‌گوید هولولنز با یک بار شارژ در استفاده سنگین تا 2.5 ساعت و در استفاده معمول تا 5.5 ساعت دوام خواهد آورد که در این مدت زمان به راحتی اتصال خود را از طریق وای فای و یا بلوتوث حفظ کرده و اپلیکیشن‌های یونیورسال ویندوز 10 را نیز اجرا می‌کند. وی همچنین اذعان داشت که مایکروسافت در تلاش است تا طول عمر باتری این هدست را بیش از این افزایش دهد.

هولولنز مایکروسافت
تصویر متحرک هولولنز مایکروسافت ( حجم فایل 15 مگابایت است)

از نظر نوع نمایش، Harris توضیح داد که در هنگام استفاده از هولولنز به نظر می‌رسد کاربر به یک نمایشگر 15 اینچی نگاه می‌کند که در حدود 70 سانتی‌متر با چشمانش فاصله دارد. نکته دیگری که Harris به آن اشاره کرد این است که به راحتی می توان چند هولولنز را به یکدیگر پیوند زد به‌طوری که کاربران با استفاده از هولولنز اجازه خواهند داشت به صورت گروهی یک شی مجازی را در یک زمان مشاهده کنند.

براساس وعده مایکروسافت، هولولنز به زودی با قیمت 3 هزار دلار در اختیار توسعه دهندگان قرار خواهد گرفت، اما ردموندی ها تا به این لحظه هیچ گونه اطلاعاتی از قیمت و زمان عرضه عمومی آن منتشر نکرده اند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع theverge
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.