تصاویر آیفون 7 مشکی رنگ فاش شد

شایعات خبر از امکان عرضه آیفون 7 با رنگ‌بندی مشکی می‌دهند؛ در همین هفته پیش بود که با انتشار تصویر یکی از قطعات جزیی این گوشی هوشمند در فضای وب امکان ارائه آیفون 7 به رنگ مشکی قوت گرفت، ولی هم اکنون تصاویر بیشتری توست کاربر the_malignant در توییتر منتشر شده که این موضوع را به کلی اثبات می‌کند.
همانطور که شما در تصویر می‌بینید علاوه بر حضور سویچ کلاسیک آیفون به رنگ مشکی، اینبار سینی سیم کارت مشکی نیز کاملا مشخص است. این تصاویر اعتبار شایعات مینی بر ارائه نسخه مشکی رنگ آیفون 7 را بالا می‌برد. اما مجددا یادآوری می‌کنیم که ممکن است این تصاویر با فتوشاپ دست‌کاری شده یا قظعات به وسیله یک اسپری مشکی رنگ شده باشند.
space_black_iphoneما معتقدیم که رنگ‌بندی مشکی در کنار بهبود جزیی طراحی می‌تواند کمک خوبی در جذب مشتریان به آیفون 7 داشته باشد. البته چندی پیش نیز ویدیویی از نسخه آبی رنگ آیفون 7 منتشر شد که به اعتراف بسیاری از افراد، رنگ آبی آن جذابیت گوشی را بسیار بالاتر برده است.
در حال حاضر اطلاعات منتشر شده بسیار اندک هستند و شایعات خبر از در دسترس قرار گرفتن آیفون 7 در تاریخ 9 سپتامبر (19 شهریور) دارند که می‌تواند به معنی معرفی این گوشی در اویل ماه سپتامبر یا اواخر اوت نیز باشد. به هر حال فاصله زمانی کمی تا معرفی رسمی iPhone 7 باقی است.
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.