ساعت هوشمند Moto 360 به‌روزرسانی اندروید ویر 2 را دریافت نخواهد کرد

ساعت هوشمند Moto 360

اگر از دارندگان و یا علاقه‌مندان به ساعت هوشمند Moto 360 هستید، این مطلب می‌توان خبر بدی برای شما به حساب آید. کمپانی موتورولا رسماً این خبر را اعلام کرده است که نخستین نسل از ساعت‌های هوشمند تولید شده توسط آن، به‌روزرسانی بزرگ سیستم عامل مخصوص ساعت‌های هوشمند اندرویدی به نام اندروید ویر 2 (Android Wear 2.0) را دریافت نخواهد کرد. هرچند که بسیاری از تحلیلگران با توجه به قدیمی بودن این محصول انتظار اتخاذ چنین تصمیمی از سوی موتورولا را داشتند. اگر به خاطر داشته باشید ساعت هوشمند Moto 360 در سپتامبر سال 2014 میلادی روانه بازار شد. جالب اینجاست که از آن زمان به بعد اندروید ویر تغییر اساسی و جدی را در خود ندیده است.

در حال حاضر ساعت هوشمند Moto 360 محصول ایده آل ساخت سال 2014 میلادی توسط کمپانی موتورولا است. به‌طور قطع می‌توان گفت که این محصول پرطرفدارترین ساعت هوشمند سال عرضه خودش بود و موتورولا نیز از فروش بالای آن سود خوبی را به جیب زد. حال دو سال از آن زمان می‌گذرد و طی این مدت ساعت‌های هوشمند بهتری روانه بازار شده‌اند. در این بین حتی نسل دوم ساعت هوشمند Moto 360 نیز دارای سخت افزار منسوخ شده و قدیمی است که موتورولا حتی آن را نیز مستحق دریافت اندروید ویر 2 نمی‌داند.

ساعت هوشمند Moto 360

بخش پشتیبانی این کمپانی در یک پیام توییتری اعلام کرده:

متأسفانه نسل نخست ساعت هوشمند Moto 360 به‌روزرسانی اندروید ویر 2.0 را دریافت نخواهد کرد.

با این حال حتی اگر که نخستین ساعت هوشمند اندرویدی موتورولا به‌روزرسانی‌های بزرگ‌ و اساسی را دریافت نکند، این کمپانی همچنان علاقه‌مند به پشتیبانی از آن بوده و پچ‌های امنیتی و همچنین پچ‌های عیب‌یابی را برای آن عرضه خواهد کرد. بنابراین اگر شما هم یکی از صاحبان ساعت هوشمند Moto 360 کمپانی موتورولا هستید، به نظر می‌رسد که در صورت علاقه‌مندی به تجربه سیستم عامل اندروید ویر 2، می‌بایست به خرید ساعت‌های هوشمند جدیدی که طی چندین ماه گذشته عرضه شده‌اند رو آورید.