آی پینز

کدامیک از گوشی های موتورولا به مارشمالو بروزرسانی خواهند شد؟

اندروید ۶٫۰ که آن را با نام مستعار مارشمالو می شناسیم، به زودی پایش به ابزارهای اندرویدی باز خواهد شد.  اچ‌تی‌سی لیستی از ابزارهایش را که تا پایان سال ۲۰۱۵ به این نسخه از اندروید بروزرسانی خواهند شد اعلام کرد و به دنبال آن  شایعاتی از انتشار این به‌روزرسانی برای دیوایس های ال جی و سامسونگ نیز به گوش می رسد، که تاکنون از طرف کمپانی های مذکورتایید نشده است. اما حالا نوبت به موتورولا رسیده تا از گوشی هایی که به مارشمالو آپدیت می شوند صحبت کند.

موتورولا در گوشی‌های موتو ایکس خود سادگی را پیش گرفته و  برخلاف دیگر کمپانی‌ها، تغییر زیادی در رابط کاربری سیستم عامل اندروید بر روی ابزارهایش اعمال نمی کند و اندروید در گوشی‌های این کمپانی بسیار به نسخه خام نزدیک و تنها به یک سری قابلیت های اضافه مانند دستورهای صوتی و سیستم اعلانات تعاملی مجهز شده است.

برخی از برنامه های پیش‌فرض بر روی دیوایس‌های موتورولا به دلیل ورود قابلیت های جدید مارشمالو ، بازنشسته خواهند شد. به طور مثال Moto Assist جای خود را به Do Not Disturb که در تنظیمات صدا و اعلانات مارشملو اضافه شده است، می دهد. موتورولا میگریت که وظیفه پشتیبان گیری از اطلاعات کاربر را بر عهده داشت نیز به دلیل ارتقای بخش پشتیبان گیر در اندروید جدید، حذف می شود. وهمچنین تعدادی از برنامه ی کوچک و بزرگ دیگر، به انجام وظیفه خود پایان خواهند داد.

لیست زیر شامل تلفن های هوشمندی است که موتورولا وعده ی بروزرسانی آن ها را داده است:

موتو جی، موتو ایکس پلی، موتو ایکس استایل و موتو ایکس پیور ادیشن؛ این ها ابزارهای هایی هستند که در سال ۲۰۱۵ وارد بازار شده اند و شنیدن دریافت مارشمالو بر روی آنها را می توانستیم به راحتی پیش بینی کنیم.

تلفن های همراهی که در سال گذشته از سوی موتورولا به تولید رسیدند، نسل دوم موتو جی و نسخه ۴G LTE از همین مدل، موتو ایکس پیور ادیشن ۲۰۱۴ ( فقط نسخه امریکا )، دروید توربو، موتو مکس ۲۰۱۴ و موتو توربو ۲۰۱۴ هستند که به اندروید مارشملو بروزرسانی خواهند شد.

این لیست ممکن است در آینده تغییراتی را به خود ببیند. کمپانی مذکور وعده داده هر چه زودتر به این بروزرسانی ها جامه عمل بپوشاند اما در حال حاضر زمانی را برای این کار مشخص نکرده است.

 

 

 

منبع
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد