نسخه نسل سوم Motorola Moto G وارد مرحله تست شد

با نزدیک شدن به زمان عرضه محصول جدید موتورولا یعنی Moto G (نسل سوم) بازار شایعات پیرامون مشخصات سخت افزاری این گوشی هوشمند هر روز داغ تر از قبل می شود. یکی از موضوعاتی هم که اختلاف نظر های زیادی در مورد آن وجود دارد، میزان حافظه رم این گوشی می باشد.

اطلاعات اولیه ای که در مورد گوشی هوشمند Moto G (نسل سوم) منتشر شده بود به وجود یک گیگابایت حافظه رم در این دستگاه اشاره کرده بود ولی شایعات بعدی، به وجود 2 گیگابایت رم در این گوشی هوشمند تاکید دارند، که به عنوان آخرین نمونه می توان به لیست منتشر شده از یک خرده فروشی اشاره کرد. و همینطور در پایگاه داده یک سایت هندی مربوط به واردات و صادرات نیز همین مقدار حافظه رم درج شده است و با این تفاسیر به نظر می رسد، میزان 2 گیگابایت حافظه رم محتمل تر باشد.

Moto G 3rd gen Listبر اساس اطلاعات موجود در پایگاه داده مذکور، در مجموع 190 واحد از این گوشی هوشمند وارد کشور هند شده تا مراحل تست را پشت سر بگذارد. نیمی از گوشی های وارد شده سفید رنگ بوده و مابقی مشکی هستند. در لیستی که در بالا نیز می توانید آن را مشاهده کنید به وضوح قید شده که گوشی هوشمند Moto G (نسل سوم) از 2 گیگابایت حافظه رم استفاده می کند ولی در مورد سایر مشخصات سخت افزاری چیز زیادی فاش نشده است.

در این لیست قیمت نسخه اولیه و آزمایشی این محصول نیز قید شده است که در حدود 240 دلار می باشد و به علاوه نسخه سیاه رنگ آن کمی ارزان تر از مدل سفید می باشد. با اینکه این قیمت های درج شده هنوز نهایی نمی باشند ولی با این حال در مقایسه با قیمت 180 دلاری Moto G (نسل دوم) در زمان عرضه، کمی زیاد به نظر می رسد.

باز هم یادآوری می کنیم که تمامی این اطلاعات غیر رسمی بوده و شرکت موتورولا فعلا آن ها را تایید نکرده است. بنابر این برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشخصات کامل گوشی هوشمند Moto G (نسل سوم) باید تا زمان رونمایی رسمی آن صبر کنیم. مطمئنا با انتشار اطلاعات تکمیلی در مورد این گوشی، ما نیز در دیجی رو آن را خدمت شما ارائه خواهیم نمود.

gsmarena

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.