موتورولا امروز با معرفی moto z گرد و خاک بپا خواهد کرد

ماه گذشته کمپانی موتورولا تیزری را برای رویداد امروز خود منتشر و در آن تصاویری از گوشی تاشو و محبوب RAZR V3، که به گونه ای یادآور دوران شکوه موتورولاست را به نمایش گذاشت. بیشتر تحلیل گران بازار پس از انتشار این ویدئو، احتمال معرفی یک گوشی تاشو اندرویدی را از سوی موتورولا پیشگویی کردند.

امروز موتورولا بیانیه ای صادر کرد و در آن از وجود عطش مردم برای عرضه موبایل های کلاسیک ابراز آگاهی کرد اما امروز قرار نیست مجددا یک RAZR V3 دیگر ببینیم بلکه این شرکت قصد دارد همانند RAZR V3، مجددا موفقیت خود را تکرار و در دنیای موبایل یک دگرگونی ایجاد کند.

احتمالا تا ساعاتی دیگر شاهد معرفی جدیدترین پرچمدارهای موتورلا باشیم که با نام  moto z شناخته و این سری نیز همانند پرچمداران نسل قبل، به صورت انحصاری توسط شرکت مخابراتی ورایزن و تنها در کشور آمریکا عرضه خواهند شد. moto z ها دارای طراحی ماژولار بوده و این ماژول ها که MotoMods نام گرفته اند، به صورت قاب های اضافه به پشت آنها متصل و قابلیت های جدیدی مانند باتری اضافه، دوربین بهتر همراه با زووم اپتیکال را به گوشی اضافه می کنند.

علاوه بر قاب های ماژولار، موتورولا قاب هایی با نام StyleMods نیز در دست تولید دارد که هیچ گونه ویژگی فنی خاصی ندارند و تنها به خریداران این اجازه را می دهد که موبایل ها را به سلیقه خود در آورند. چیزی تا زمان معرفی موتورولاها نمانده و امروز می توانیم بفهمیم که منظور این شرکت از “دگرگون کردن چشم انداز صنعت موبایل” چیست.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد